
Смартфон Motorola Moto G34 5G 8/128GB Black CN, NFC, 50+8/16Мп, Unisoc Tiger T760, P-OLED 6.5", 5000 мА*ч
7 862 ₴
- Немає в наявності
- Код: PAYM00135
- +380 (95) 538-87-64
Motorola Motorola Moto G34 5G 8/128GB Black
Опис товару
Смартфон Motorola Moto G34 5G — потужний і стильний супутник у вашому повсякденному житті. Утілив у собі сучасний дизайн, цей ультратонкий ґаджет із 6,5-дюймовим екраном і частотою оновлення 120 Гц надає неймовірне візуальне сприйняття. Відчуйте міць Snapdragon® 695 5G у кожному кадрі, нехай ваші пригоди стануть ще яскравішими завдяки камері на 50 МП із технологією Quad Pixel і додатковій макрокамері. Втілюйте свою неповторність із Motorola Moto G34 5G!
![]()
Дизайн/Екран
Motorola Moto G34 5G — стильний і компактний смартфон, що поєднує естетику та функціональність. З його розмірами 162,7 х 74,6 х 8,0 мм і вагою 180 г, пристрій легко поміщається в руці, забезпечуючи комфортне використання. Корпус із веганської шкіри та 3D ПММА надає пристрою вишуканого зовнішнього вигляду. Ступінь захисту IP52 забезпечує водовідштовхувальний ефект, захищаючи пристрій від негоди. Порти, включно з Type-C (USB 2.0), забезпечують зручність під'єднання та передавання даних. Широка палітра кольорів представлена у відтінках Ocean Green, Charcoal Black і Ice Blue.
Motorola Moto G34 5G обладнаний потужним 6,5-дюймовим РК-дисплеєм IPS HD+ HiD з роздільною здатністю 1600 x 720 пікселів, що забезпечує яскраве та чітке візуальне відтворення. Зі співвідношенням сторін 20:9 і частотою оновлення 120 Гц, цей дисплей працює плавно та динамічно. Активна площа корпусу становить 85%, оптимізуючи використання простору екрана. Яскравість до 500 нітів із технологією HBM робить екран читаним навіть на яскравому сонці.
Продуктивність
Motorola Moto G34 5G має чималу внутрішню пам'ять в об'ємі 128 ГБ, забезпечуючи достатній простір для зберігання даних. Пристрій обладнаний різноманітними датчиками, включно з з зчитувачем відбитків пальців, датчик наближенням, акселерометром, датчиком навколишнього освітлення, гіроскопом, датчиком SAR та електронним компасом.
Motorola G34 на борту має процесор Snapdragin 695 5G
Продуктивність смартфона підтримується мобільною платформою Snapdragon® 695 5G з восьмиядерним процесором KryoTM 660, тактова частота якого досягає 2,2 ГГц. Графічний процесор AdrenoTM 619 з тактовою частотою 950 МГц забезпечує видатне оброблення графіки. Варіанти оперативної пам'яті в 4 ГБ і 8 ГБ дають змогу плавно та чуйно взаємодіяти з програмами. Є зчитувач відбитків пальців і розблокування обличчям.
Автономність
Motorola Moto G34 5G забезпечує потужну автономність завдяки ємному акумулятору на 5000 мА·год. Потужна батарея дає можливість насолоджуватися музикою, відеодзвінками з друзями та переглядом серіалів упродовж тривалого часу. Зарядний пристрій TurboPower потужністю 20 Вт забезпечує швидке й ефективне заряджання, даючи змогу оперативно відновити енергію пристрою.
Камера
Motorola Moto G34 5G обладнана потужною задньою камерою на 50 МП із технологією Quad Pixel. Додаткова камера на 2 МП з апертурою f/2,4 і розміром пікселя 1,12 мкм призначена для макрознімання. ПЗ має різні функції, як-от ультрароздільна здатність, нічне бачення, портретний режим, живі фільтри та режим Pro з довгою витримкою. Для відеознімання доступні таймлапс, макрознімання та стабілізація відео.
Багатофункціональна фронтальна камера з датчиком на 16 МП і апертурою f/2,4 надає різноманітні опції, включно з подвійним захопленням, портретним режимом, режимом Pro з довгою витримкою й автоматичним захопленням усмішки. Технології, як-от Google Автополіпшення та ретуш обличчя, збагачують можливості оброблення зображень. Під час записування відео у форматі FullHD (30 кадрів на секунду), фронтальна камера підтримує функції, як-от таймлапси, ретуш обличчя та стабілізація відео.
Інші особливості смартфона Motorola Moto G34 5G:
Стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos. Відчуйте багатогранний звук Dolby Atmos на потужних стереодинаміках — відкрийте нові аспекти у шоу, фільмах і музиці.
Звук студійної якості. Передавання аудіо високої роздільної здатності Hi-Res із широким динамічним діапазоном у потоковому режимі.
Moto Connect. Максимізуйте потенціал смартфона з Moto Connect: грайте на великому екрані, покращуйте відеодзвінки та розширюйте робочий простір через застосунки на дисплеї ПК (доступно тільки в варіанті 8 ГБ).
Збільшення обсягу оперативної пам'яті. RAM Boost збільшує швидкість, додаючи до 8 ГБ віртуальної оперативної пам'яті, забезпечуючи швидке відкриття застосунків і багатозадачність.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.5" 1600х720 (20:9) 270 ppi IPS 120 Гц |
| Співвідношення дисплей/корпус | 83% |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 14 |
| Модель процесора | Snapdragon 695 5G |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Слот для карток пам'яті | microSD |
| Макс. обсяг картки | 1024 ГБ |
| Результати тестів | |
| AnTuTu Benchmark | 435 000 балів |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.8 |
| Макрооб'єктив | |
| Зйомка Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (у дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 16 МП |
| Зйомка Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Тип SIM-картки | nano-SIM |
| Кількість SIM | SIM + SIM/microSD |
| Комунікації | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth v 5.0 NFC-чіп / залежить від регіону / |
| Порти підключення | USB C mini-Jack (3.5 мм) знизу |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка збоку стереозвук шумозаглушення датчик освітлення |
| Навігація | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Харчування | |
| Місткість батареї | 5000 мАг |
| Швидка зарядка | + |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Загальне | |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | чохол зарядний пристрій |
| Розміри (ВхШхТ) | 162.7x74.6x8 мм |
| Вага | 179 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0 |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×1200 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 270 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 619 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qalcomm Snapdragon 695 5G |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 18 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Ультраширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 7 862 ₴







