
Смартфон OnePlus 13T 12/256GB Black CN, NFC, 5G, 50+50/16Мп, Snapdragon 8 Elite, AMOLED 6.32", 6260mAh
30 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: ONE13T0
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus 13T CN 12/256GB Black
Вишуканий баланс дизайну та інновацій
Відкрийте для себе потужні характеристики OnePlus 13T — смартфона, який поєднує продуктивність, яскравий дисплей і ігрові можливості, водночас зберігаючи привабливий дизайн. Спроєктований для ентузіастів і звичайних користувачів, цей смартфон легко поєднує в собі передову технологію та практичність.
.jpg)
Захопливий дисплей із підтримкою Dolby Vision
Відчуйте справжнє задоволення від візуальних ефектів на приголомшливому 6,32-дюймовому LTPO AMOLED дисплеї. Завдяки роздільній здатності 2640 x 1246 пікселів, пікової яскравості 800 нітів, зображення буде насиченим навіть під променями сонця. Для зручності перегляду в темряві в дисплеї реалізовано 2160Hz PWM затемнення і DC затемнення, що додає комфорту. З підтримкою HDR10+ і Dolby Vision екран перетворює кожну вашу взаємодію з пристроєм на захопливий досвід.
.jpg)
Автономність, яка не підводить
З потужним акумулятором 6260 мА·год, OnePlus 13T дає змогу забути про тривогу через заряд акумулятора. Підтримка 80 Вт швидкого заряджання забезпечує можливість підзаряджання з 0% до 28% за 10 хвилин і до 82% за 30 хвилин. Повне заряджання займає всього приблизно 52 хвилин, що гарантує, що навіть за інтенсивного використання ви залишитеся на зв'язку впродовж усього дня.
.jpg)
Потужність для геймінгу без компромісів
Пориньте в ігровий світ із процесором Qualcomm Snapdragon 8 Elite. Цей процесор забезпечує неперевершену продуктивність, з високими частотами кадрів і дивовижною енергетичною ефективністю. Грайте без затримок завдяки вбудованим ігровим функціям, як-от обхідна зарядка та контроль із підтримкою штучного інтелекту. Це робить OnePlus 13T ідеальним вибором для геймерів.
.jpg)
Фотознімання професійного рівня
Із системою подвійної камери 50 Мп + 50 Мп, OnePlus 13T дає змогу знімати дивовижні моменти. Основна камера з 24mm ширококутним об'єктивом забезпечує якісні знімки вдень, а телефотооб'єктив додає гнучкості під час зумування. Функції містять фазовий автофокус і оптичну стабілізацію, а відео може бути записане в 4K.
.jpg)
Характеристики
| Тип | Смартфони |
| Бренд | OnePlus |
| Серія | OnePlus 13T |
| Екран | |
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.32'' |
| Роздільна здатність екрана | 2640x1216 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Adreno 830 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (ColorOS) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM (2х Nano-SIM) |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 6260 мА·год |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 80 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Дротова |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 50 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Телефото |
| Оптичний зум | 2x |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p@30/60/240fps, 4K@30/60fps |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP65 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Скло/Кулькова шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 150.8 x 71.7 x 8.1 мм |
| Вага | 185 г |
| Додатково | |
| Регион | CN |
| Комплектація | Смартфон • зарядний пристрій • кабель USB-A — USB-C • чохол • документація |
| Сумісна модель | OnePlus 13T |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра, Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Fluid AMOLED with LTPO |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | OnePlus 13 |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив, Спалах |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.32 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2640x1216 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6260 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
- Ціна: 30 004 ₴







