
Смартфон Xiaomi POCO F6 8/256GB Green, NFC, 50+8/20Мп, Snapdragon 8s Gen 3, 6.67", AMOLED, 5000 mAh
16 713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50038
- +380 (95) 538-87-64
Флагманські можливості оновленого POCOGreen
Приєднуйтесь до команди переможців із POCO F6. Насолоджуйтесь супер-чітким та плавним зображенням на 6.67-дюймовому AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Передова мобільна платформа Snapdragon 8s Gen 3 демонструє стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю 50 МП дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Супер-швидка зарядка потужністю 90 Вт за лічені хвилини здатна зарядити батарею смартфона на кілька годин роботи.


Неперевершена потужність Snapdragon
8-ядерний чіпсет, виготовлений за 4-нанометровим техпроцесом, Snapdragon 8s Gen 3 із частотою до 3.0 ГГц забезпечує неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. POCO F6 просто створений для складної графіки, ресурсомістких завдань та онлайн-ігор на високих налаштуваннях.
POCO завжди залишається прохолодним
POCO F6 готовий працювати на високих обертах. Завдяки вдосконаленій системі охолодження Liquid Cool 4.0, в основу якої покладена багатошарова надпровідникова пластина, смартфон легко витримує пікові ігрові навантаження. Система ефективно відводить надлишки тепла від процесора та інших елементів і не допускає перегріву під час довгих ігрових сесій.

WildBoost 3.0: напарник, на якого можна покластися
Оригінальна розробка WildBoost 3.0 підвищує вашу ефективність у будь-яких сучасних іграх. Легко оптимізуйте налаштування смартфону для вдосконалення ігрової тактики та отримання кращого результату. Контролюйте геймінг та керуйте ресурсами, щоб збільшити свої шанси на перемогу.

Система камер для чудових знімків
Основна камера 50 Мп здатна отримувати чудові фотографії у приміщенні та на вулиці. Камера оснащена оновленим сенсором Sony, який пропускає більше світла, та підтримує подвійну стабілізацію для більш чітких фотографій та плавних відео. Ультраширококутна камера 8 Мп захоплює у кадр більше видів та вражень. А 20-мегапіксельна селфі-камера завжди покаже вас у вигідному світлі.

Характеристики
Загальні |
|
| Дізнатися ціну в Тrade in | 1 |
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.0 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 735 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.59 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер облягання Сканер відбитку пальців під екраном |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.5 x 74.5 x 8 мм |
| Вага, г | 179 г |
| Комплектація | Смартфон USB-кабель Type-C ЗП 90 Вт Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Модель телефону | Xiaomi Poco F6 |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 750 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 16 713 ₴










