
Смартфон OnePlus Ace 5 Ultra 16/256GB Blue, NFC, 5G, 50+8/16Мп, Dimensity 9400e, 6.83" AMOLED, 6700mAh
23 837 ₴
- Немає в наявності
- Код: ACE5U02
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus Ace 5 Ultra 16/256GB Blue

Tianji 9400+ Флагманське ядро 1+ Це повний
Він дуже сильний.
Заснований на 3-нм техпроцесі TSMC другого покоління, він використовує повноядерну архітектуру другого покоління, а надвелика основна частота ядра знову проривається назовні. Завдяки підтримці ігрового ядра Fengchi, потужна продуктивність штормових атак легко витримує всі типи важких ігрових сцен.

Повноцінна бойова потужність, довговічна та плавна
Подолайте обмеження ядра Android, повністю реконструйте нижній шар чипа, зменште споживання енергії від джерела й отримайте необмежену повноекранову та 120-кадрову ігрову продуктивність, повнорівневу бойову ефективність і тривалу плавність. Знову проірвіться на повному кадрі та киньте виклик грі з 0 картами.

Акумулятор Glacier на 6700 мА·год
100 Вт супершвидкісного заряджання
Підтримуйте "високу продуктивність" завжди
Акумулятор Glacier спеціально розроблений для високопродуктивних мобільних телефонів. Нове покоління технології акумуляторів із кремнієвим катодом поєднує в собі меншу місткість із більшою ємністю й триваліший термін експлуатації.

144 Гц кіберспортивний рівень високого пензля
Це показує, що люди на крок швидше та роблять на один постріл за секунду більше.
Швидке відтворення, на одну позицію випереджальна швидкість зображення, бачить ворога раніше за 60 Гц; швидке клацання, що виробляє на один постріл за секунду більше, ніж 120 Гц, кулі не застрягають; немає задніх тіней, менше задніх тіней, ніж 60 Гц, прицілювання точне та непристрасне.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| висплей | |
| Основний дисплей | 6.83 " 2800x1272 450 ppi AMOLED 144 Гц HDR10+, Dolby Vision підтримка DC Dimming Oppo Crystal Shield |
| Яскравість | 800 – 1400 ніт |
| Співвідношення дисплей/корпус | 90 % |
| DCI-P3 | |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 / ColorOS / |
| Модель процесора | Dimensity 9400+ |
| Частота процесора | 3.73 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Immortalis-G925 |
| Оперативна пам'ять | 16 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR5X |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 4.0 |
| Слот для карток пам'яті | немає |
| Рідинне охолодження | |
| Результати тестів | |
| AnTuTu Benchmark | 3225 000 балів |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.8 24 мм Sony IMX906, 1/1.56" |
| Ультраширокий об'єктив | 8 МП f/2.2 16 мм 112 ° |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Съемка 4K | 60 к/с |
| Повільне знімання (slow-mo) | 480 к/с / за 720р, 240 к/с за 1080р / |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (в дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 16 МП |
| Світлосила | f/2.4 |
| Знімання Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G CDMA |
| Тип SIM-картки | nano-SIM |
| Кількість SIM | 2 SIM |
| Комунікації | Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth v 5.4 aptX HD NFC-чип ІЧ-порт |
| Порти під'єднання | USB C |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка в екрані / оптичний / стереозвук OReality Audio шумозаглушення гіроскоп датчик освітлення |
| Навігація | aGPS GPS-модуль Dual GPS / L1+L5 / ГЛОНАСС Galileo / E1+E5a+E5b / цифровий компас |
| Живлення | |
| Місткість батареї | 6700 мАч |
| Час роботи (PCMark) | 13.57 год |
| Швидка зарядка | Oppo Super Flash Charge |
| Потужність зарядки | 100 Вт |
| Час швидкої зарядки | 100% за 39 мин |
| Обхідне заряджання bypass charge | |
| Загальна | |
| Влагозащита | IP65 |
| Матеріал рамки/кришки | пластик/скло |
| Комплектація | чехол зарядний пристрій |
| Розміри (ВхШхТ) | 163.41x77.04x8.1 мм |
| Вага | 206 г |
Інформація в описі моделі має довідковий характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Модель телефону | OnePlus Ace |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | AAC, MP3, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.83 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2800x1272 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 450 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Immortalis-G925 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9400e |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3730 МГц |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6700 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 100 В |
- Ціна: 23 837 ₴







