
Смартфон Xiaomi Redmi 15 6/128GB Global Titan Gray, NFC, 50+2/8Мп, Snapdragon 685, IPS 6.9", 7000 мАг
8 424 ₴
6 723,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: R15002
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi Redmi 15 6/128GB Titan Gray
Смартфон Xiaomi Redmi 15 створений для тих, хто цінує високу продуктивність і безмежні можливості. Його масивний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує автономну роботу до 2 днів, а швидке заряджання потужністю 33 Вт і зворотне заряджання 18 Вт дають змогу завжди залишатися на зв'язку. 6,9-дюймовому FHD+ дисплей із високою частотою оновлення до 144 Гц відтворює плавне та чітке зображення. 50-мегапіксельна подвійна камера зі штучним інтелектом створює фото та відео в чудовій якості. Вбудовані творчі інструменти штучного інтелекту спрощують редагування й допомагають втілювати найкреативніші ідеї.


Витончений дизайн
Redmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватися у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривиною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включно з декором камери з алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до найдрібніших деталей, не тільки має вишуканий вигляд, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.
Плавний і чіткий візуал
Дисплей із динамічною частотою оновлення до 144 Гц автоматично підлаштовується під поточний контент, забезпечуючи максимальну плавність в іграх і відео, а також заощаджуючи заряд батареї під час читання статичних текстів. В підсумку ти отримуєш чіткіше зображення без розмиття й розривів. Така інтелектуальна адаптація не тільки підвищує якість картинки, але й робить використання пристрою ефективнішим.

Турбота про зір
Комфортне й безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дає змогу мінімізувати мерехтіння, що критично важливо для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати впродовж усього дня, не відчуваючи напруження або дискомфорту.
Знімання, яке оживляє моменти
50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі зберегти життя у всіх її кольорах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість і деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів і функцій ти зможеш по-новому поглянути на швидкопальні моменти, оживляючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримувати професійні фотографії одним легким натисканням.

Виняткова чіткість і деталізація
Насолоджуйся захопливим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість оживляють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення — чи то яскраве сонце на вулиці, чи то штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і під час спілкування онлайн.

Запас потужності
Функція розширення пам'яті забезпечує покращену продуктивність і швидкодію за будь-яких обставин. Збільшення обсягу оперативної пам'яті до 16 ГБ ОЗП гарантує плавнішу та швидшу роботу Redmiower ти зможеш запускати безліч застосунків одночасно, не турбуючись про зниження продуктивності, і миттєво перемикатися між ними.
Міць і ефективність в одному чипі
Центральним елементом, що забезпечує високу продуктивність смартфона, є процесор Snapdragon 6s Gen 3, який гарантує швидку та надійну роботу системи. Побудований на енергоефективному 6-нм техпроцесі, цей чипсет оптимізує споживання енергії без шкоди для швидкості, забезпечуючи плавну та швидку взаємодію з пристроєм упродовж усього дня, а також стабільну роботу навіть найвимогливіших приложений.

Понад два дні повної свободи
Революційний акумулятор ємністю 7000 мА.год забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й продовжує термін експлуатації батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає понад 80% від своєї первинної ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.

Універсальна система живлення
Турбозаряджання потужністю 33 Вт забезпечує ідеальний баланс між швидким поповненням енергії та тривалим часом автономної роботи, даючи змогу тобі залишатися на зв'язку без зайвих турбот. Підтримка зворотного заряджання потужністю 18 Вт перетворює твій смартфон на портативний зовнішній акумулятор. Усього за 10 хвилин зворотного заряджання можна забезпечити до 37 хвилин перегляду відео або до 64 хвилин розмов для іншого пристрою.
Довговічність, підтверджена тестами
Твій смартфон Redmi 15свідомий для того, щоб із легкістю витримувати повсякденні випробування. Відповідність стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок і пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20 000 під'єднань, а кнопки живлення — до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість у тому, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Щільність пікселів | 374 ppi |
| Тип екрана | IPS |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитка пальців |
| Колір | Титановий-сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 33 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 171.08 x 82.05 x 8.55 мм |
| Вага, г | 224 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чехол Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 374 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 6 723,80 ₴










