
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Navy Blue (Global, no NFC), 50+2/8Мп, Helio G85, IPS 6.74", 5000 мАг
8 112 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94032
- +380 (95) 538-87-64

Витончений і стильний дизайн
Redmi 13C має елегантний вишуканий дизайн, його тонкість становить лише 8,09 мм, тому його надзвичайно зручно тримати та використовувати. Оберіть колір до свого стилю: Midnight Black, Navy Blue, Glacier White, Clover Green.




Дивовижний екран для захоплюючого перегляду
Завдяки великому 6,74-дюймовому дисплею Redmi 13C забезпечує захоплююче та плавне візуальне враження. Частота оновлення до 90 Гц забезпечує плавну роботу, незалежно від того, граєте ви в ігри, читаєте тексти чи переглядаєте відео. Дисплей Redmi 13C допомагає зменшити втому очей завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light і TÜV Flicker-Free.

Надчітка система зображення 50 МП
Потужне апаратне забезпечення та вдосконалена обробка зображень забезпечують дивовижні фото вдень і вночі. Зробіть кожне зображення унікальним за допомогою набору фільтрів, які імітують справжні класичні стилі кінокамери.

Чудовий досвід з 8-ядерним процесором та великим об'ємом пам'яті
Redmi 13C забезпечує плавну та стабільну роботу завдяки надійному восьмиядерному процесору MediaTek Helio G85, який поєднує потужність та ефективність. Завдяки розширенню пам’яті Redmi 13C може ще збільшити свої можливості за допомогою додаткової оперативної пам’яті для роботи з декількома програмами та завданнями одночасно. Легко зберігайте всі свої фотографії, файли, улюблені програми та ігри на Redmi 13C завдяки розширюваному сховищу до 1 ТБ.

Ємний акумулятор 5000 мАг та швидка зарядка 18 Вт
Завдяки потужному акумулятору 5000 мАг Redmi 13C забезпечує нескінченну витривалість, якої без зусиль вистачає на цілий день використання. Redmi 13C також підтримує швидку зарядку 18 Вт, щоб зручно поповнювати заряд.
До 25 днів очікування | До 31 години дзвінків | До 23 годин онлайн відео | До 114 годин музики

- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Характеристики
| УМОВИ ГАРАНТІЇ | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид прошивки | Міжнародна (Global) |
| Версія смартфона | Європейська |
| ПРОГРАМНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Операційна система | Android 13 |
| Користувальницький інтерфейс | MIUI 14 |
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Розмір екрану, дюйм | 6,74 |
| Роздільна здатність екрану, пікс. | 1600x720 |
| Тип матриці | IPS LCD |
| Мультитач | Так |
| Сенсорний екран | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
| Захист екрану | Corning Gorilla Glass |
| Процесор | Mediatek Helio G85 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Частота, МГц | 2000, 1800 |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 8 |
| Вбудована пам'ять, ГБ | 256 |
| Слот для карти пам'яті | MicroSD до 1 ТБ |
| Датчики | Акселерометр, Сканер відбитків пальців |
| Батарея, мАг | 5000 |
| Швидка зарядка | Є |
| КОМУНІКАЦІЇ | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Wi-Fi, Bluetooth |
| Підтримка NFC | Немає |
| Доступ в Інтернет | HTML5, GPRS, EDGE, HSDPA, HSPA, LTE |
| Мобільний зв'язок | GSM 900/1800/1900 Мгц, 3G, 4G |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, BDS |
| КАМЕРА | |
| Фронтальна камера, Мп | 8,0 |
| Основна камера, Мп | 50,0+2,0+0,08 |
| Спалах | Світлодіодний |
| Функції основної камери | 50 MP, f/1.8, 28mm, (ширококутна), цифровий автофокус + 2 MP, f/2.4, (макро) + 0.08 MP, (допоміжний об'єктив), Відео 1080p@30fps |
| Функції селфі камери | 8 MP, f/2.0, Відео 1080p@30fps |
| МУЛЬТИМЕДІА | |
| Аудіо виходи | 3,5 мм |
| ГАБАРИТИ | |
| Розмір (ШхВхТ), мм | 78х168х8,1 |
| Вага, г | 192 |
| ДОДАТКОВО | |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація | Смартфон, Зарядний пристрій, Кабель, Скріпка, Документація |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Блакитний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 13C |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | HTML, EDGE, HSDPA, LTE, GPRS |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.74 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208.4 г |
| Висота | 163 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселлерометр, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 8 112 ₴





