
Компостер садовий Keter 231415 Е-Composter W/Base 470 л
3 699 ₴
3 098,80 ₴
- В наявності
- Код: 231415
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті, або пишіть в чат!
Компостер садовий Keter 231415 Е-Composter W/Base 470 л
Компостер E-COMPOSTER з підставою ідеально підходить для людей, які хочуть перетворювати домашні і садові відходи в добрива для рослин, тим самим піклуючись про навколишнє середовище. Найбільші переваги цього компостера: спеціальна система з'єднання стінок і міцна конструкція. Компостер зроблений з перероблених матеріалів, які підходять для повторної переробки.
Насамперед найбільші переваги цього компостера: спеціальна система з'єднання стінок і міцна конструкція.
Компостер садовий E-COMPOSTER Keter з основою — безумовно ідеально підходить для людей, які хочуть перетворювати домашні та садові відходи на добрива для рослин, у такий спосіб піклуючись про довкілля.
До того ж він зроблений з перероблених матеріалів, які підходять для повторної переробки.
Так само за допомогою пластикового компостера Ви можете самостійно переробити органічні відходи і отримати при цьому відмінне екологічно чисте добриво!
ПЕРЕВАГИ Компостер садовий E-COMPOSTER Keter:
✓ Отвори для вентиляції прискорюють процес переробки
✓ Водозбірна чаша на даху для прискорення процесу гниття
✓ Бічні дверцята зроблені як совки для збору компосту
✓ Відсутність неприємного запаху
✓ Виготовлений з повторно використовуваних матеріалів
✓ Стійкий до іржі, вибоїнах, плям, має міцне покриття
Характеристики
| Артикул | 231415 |
|---|---|
| Розмір упаковки | 80 x 11 x 79 см |
| Колір | Чорний |
| Вага | 7.10 кг |
| Артикул EAN | 3253920000620 |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 79 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Матрац | Немає |
| Наявність коліщаток | Немає |
| Подушка-підголівник | Немає |
- Ціна: 3 098,80 ₴





