
Пральна машина GORENJE WNHPI 62 SCSIR/UA
22 930 ₴
18 929,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПМ-045
- +380 (95) 538-87-64
Опис стир. машина GORENJE WNHPI 62 SCSIR/UA
РУХУН INVERTER POWERDRIVE
Надзвичайна потужність, висока ефективність
Безщітковий потужний мотор, виключає механічне тертя чи зношування. Тож, має найкращі результати енергозбереження та робить процес прання значно тихішим. Більш того, термін експлуатації приладу значно збільшується.
Щоб білизна пахла чистотою
Прання при низьких температурах із неагресивними безпечними мийними засобами дозволяє бактеріям потрапляти всередину барабана і розмножуватися. Ці бактерії можуть стати причиною неприємного запаху від щойно випраної чистої білизни. Програма SterilTub потурбується, щоб пральна машина зсередини була бездоганно чистою для найкращого догляду за вашою білизною.
Безпека для дітей
Безпека ваших дітей. Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу прання. Для додаткової безпеки машину також можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі управління.
Менше складок, менше прасування
Додаткова обробка парою наприкінці роботи вибраної програми зробить ваші речі набагато гладкішими. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
Потужний, але тихий двигун
Цей тихий і водночас дуже ефективний двигун створений забезпечувати тривалу роботу пральної машини, заощаджуючи електроенергію під час кожного циклу.
Швидкість і свіжість
Менш забруднені речі можна легко освіжити за 15 хвилин при температурі 30 °C. Таким чином, ви завжди матимете комплект свіжого одягу.
Прання в потрібний час
Завчасно запрограмуйте запуск пральної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Речі пратимуться відповідно до попередньо заданого рівня та будуть готові до сушіння.
Завжди приємний запах білизни
Використання прального порошку за умови нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які, у свою чергу, можуть спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах речей.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- 6 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- А
- 15
-
Сенсор рівня води
- 35 л
- 0.64 кВт·год
- Бавовна
Спорт
Синтетика
Вовна
Програма "Змішана білизна"
Дитячий одяг
Еко 40–60
Швидке прання 15'
Чорне
Eco 20 °C
Пухові речі
Анти-алергія
Віджим
Програма самоочищення SterilTub
Полоскання/віджимання
- Інверторний
- 1200
- Блокування від дітей
Попереднє прання
Відстрочка старту
Без віджиму
- 64
- З дисплеєм
- З парою
- 65.4
- 85 x 59.7 x 73.5
- Білий
- 89 х 66 х 76.3
- 66
- 74
- Окрема (соло)
- Метал
- 43
- Словенія
- Словенія
- українська
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 735 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 35 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Попереднє прання, Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 66 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 18 929,80 ₴


