
Смартфон Xiaomi Redmi 15C 4/256Gb Midnight Black, NFC, 6.9"IPS, 50/8Мп, Helio G81-Ultra, 6000 мАг
7 592 ₴
6 091,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Re0016
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi Redmi 15C 4G 4/256GB Midnight Black
Смартфон Xiaomi Redmi 15C є сучасним рішенням для користувачів, які шукають потужний, стильний і функціональний девайс як для повсякденних завдань, так і для розваг. Модель поєднує великий екран, високу продуктивність, ємнісний акумулятор і актуальне програмне забезпечення. Насолоджуйся плавним скролінгом і неймовірно насиченим зображенням на дисплеї із широкими кутами огляду. Камера з високою роздільною здатністю дає змогу створювати ультрачіткі фотографії з різних ракурсів, запечатуючи всі деталі. А функція швидкого заряджання не залишить тебе без зв'язку за будь-яких обставин.


Персоналізація в кожному кліку
Ґаджет працює на базі Android 15 з фірмовою оболонкою HyperOS 2.0. Інтерфейс вирізняється естетичністю, плавністю й максимальною персоналізацією кожної робочої зони. Він глибоко інтегрований в екосистему Xiaomi. Ти маєш прямий зручний доступ до повідомлень, музики, таймерів на панелі інформування. Керуй головним екраном за допомогою налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Міняй оформлення на свій смак, використовуючи як особисті медіа, так і встановлені варіанти.
Чудовий звук
Вбудований динамік забезпечує приріст 200% за потужністю звучання, що створює ефект присутності та покращує сприйняття контенту: музики, фільмів та ігор. Звук реалістичніший, захоплює й забезпечує користувачеві нові враження від перегляду медіафайлів навіть у галасливих локаціях або просто неба.


Твори на максимум
Девайс обладнаний основною камерою з роздільною здатністю 50 Мп. З її допомогою вдається отримати чіткі та деталізовані світлини навіть за мінімального рівня освітлення. В автоматичному режимі система підбирає найкращі параметри для кожного кадру залежно від обставин, посилюючи колір, контраст і різкість. Сенсор дає змогу зобразити найдрібніші нюанси з приголомшливою точністю. Фронтальна камера на 8 МП створює яскраві та виразні селфі, а також забезпечує якісну картинку для відеодзвінків. Фіксуй важливі епізоди з високою роздільною здатністю та поділися ними з оточуючими.
Бездротова взаємодія за секунду
Використовуючи стабільний модуль Bluetooth 5.4, можна конектити навушники, смарт-годинник та іншу периферію до телефона без зайвих налаштувань і тривалого очікування. NFC-чип дає можливість оплачувати покупки в магазинах за один клік і не брати із собою портмоне. Сканер відбитків пальців дає змогу зберегти конфіденційність даних на смартфоні Xiaomi Redmi 15C, адже розблокувати його за секунду може тільки користувач.

Екран, що змінює враження
Великий 6,9-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц створює новий рівень комфорту у використанні смартфона. Плавність анімацій, швидкий відгук інтерфейсу, насичені відтінки та висока яскравість забезпечують приємний візуальний досвід під час читання, перегляду фільмів або ігор. Спеціальні технології захисту зору, сертифіковані TÜV Rheinland, знижують навантаження під час тривалого використання ґаджета.


Більше пам'яті
Збільшений обсяг ОЗП забезпечує плавний ігровий процес на високих параметрах графіки та швидке перемикання між програмами, розв'язуючи проблему багатозадачності. Вбудованої пам'яті досить для зберігання великої кількості інформації. Ти можеш збільшити сховище завдяки слоту для карти пам'яті, щоб завжди тримати під рукою важливі файли й архіви.
Безкомпромісна продуктивність
Для стабільної роботи смартфона Xiaomi Redmi 15C обраний сучасний чипсет MediaTek Helio G81-Ultra. Процесор виготовлений за 12-нм техпроцесом і вирізняється високою енергоефективністю. Розроблений для забезпечення високої продуктивності в різних сценаріях використання. Легко запускай найвимогливіші застосунки, насолоджуйся геймінгом із плавною графікою та чутливим керуванням без помилок і затримок.

Заряду вистачить для будь-яких завдань
Акумулятор ємністю 6000 мА·год забезпечує роботу смартфона Xiaomi Redmi 15C до двох днів без перерви навіть за активного використання. Дивись відео, проливай соціальні мережі, промовляй дзвінки або вмикай навігатор в автомобілі. Швидке заряджання потужністю 33 Вт дає змогу блискавично поповнити заряд, що особливо важливо в поїздці або в щільному робочому графіку.


Мінімалістичний дизайн
У ґаджеті поєднується сучасний мінімалізм і ергономіка, які роблять смартфон привабливим візуально та зручним у використанні. Плавно округлені краї задньої панелі комфортні для утримання девайса під час тривалих розмов або активної взаємодії з дисплеєм. Модуль камер оформлений лаконічно, без зайвих декоративних елементів, що надає пристрою елегантного вигляду. Тонкі рамки навколо екрана збільшують його корисну площу. Тонкий профіль і невелика вага роблять смартфон зручним для повсякденного використання, адже він буквально створений для того, щоб комфортно розташовуватися у твоїй долоні.
Готовий до будь-яких випробувань
Завдяки пило- та вологозахисту стандарту IP64 смартфоном можна користуватися в умовах підвищеної вологості та не боятися бризок води або крапель дощу. Підвищена чутливість дисплея дає змогу керувати функціоналом телефона вологими або брудними руками.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Роздільна здатність екрана | 1600x720 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 254 ppi |
| Тип екрана | IPS |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання |
USB Type-C Аудио 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитка пальців |
| Колір | Черний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 33 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 173 x 81 x 8.2 мм |
| Вага, г | 205 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чехол Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 254 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 205 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 6 091,80 ₴











