
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Green, NFC, 12800mAh, 64/16 Мп, 5.65'' IPS, MediaTek Dimensity 6300
10 556 ₴
8 555,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30908123
- +380 (95) 538-87-64
Ulefone Armor X32 Pro 5G 8/256GB Green
мальних умов, але з продуктивністю, гідною сучасного флагмана.
Пристрій має HD+ дисплей із роздільною здатністю 1440x720 і співвідношення сторін 18:9. Завдяки щільності пікселів 395 PPI зображення має чіткий та насичений вигляд. Мультитач підтримує до 10 дотиків одночасно. Восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 6300 (до 2,4 ГГц) і графічне ядро Mali-G57 MC2, забезпечують стабільну роботу в іграх, важких застосунках і багатозадачному режимі. 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4X можна розширити ще на 8 ГБ для максимальної продуктивності. Вбудоване сховище обсягом 256 ГБ типу UFS 2.2 гарантує високу швидкість читання й запису та достатньо місця для файлів і програм.

Ulefone Armor X32 Pro 5G обладнаний потрійною основною камерою: 64 МП (Sony IMX682, f/1.9, FOV 85°) для деталізованих знімків, 25 МП камерою нічного бачення (Sony IMX550, f/1.8) для фото в темряві та 2 Фронтальна камера на 16 МП (кут огляду 76,3° f2.2) ідеально підходить для селфі та відеозв'язку. Смартфон працює на сучасній операційній системі Android 14, що забезпечує плавну, безпечну та функціональну роботу.

Містка батарея на 5500 мА·год забезпечує тривалий час автономної роботи. Підтримується швидке заряджання 18 Вт (9 В/2 А), а також зворотне заряджання 5 Вт, що дає змогу зарядити інші ґаджети.

Смартфон підтримує набір корисних функцій для активного відпочинку та роботи на природі: вбудована підводна камера, інструменти для кемпінгу, 3 слоти для карток (2 SIM + microSD), клавіша для швидкого запуску застосунків, розблокування на обличчі та відбитку пальця, FM-радіо без навушників, 3 під'єднання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14.0
КОРПУС
Стандарт захисту — IP68 / IP69K / MIL-STD-810H
Захист корпусу — Водозахист, вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості.
СВЯЗЬ
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота SIM-карти — SIM + SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
ЕКРАН
Діагональ екрана — 5.65"
Тип екрана — IPS
Роздільна здатність екрана — 1440х720 пікселів. HD+
Частота оновлення екрана — 90 Гц
Щільність пікселів — 290 ppi.
Захисне скло — Corning Gorilla Glass 5
- Яскравість: 600 нітів
- Режим у рукавичках
ПРОЦЕССОР
Процесор — MediaTek Dimensity 6300
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.4 ГГц Cortex-A76 + 6x 2.0 ГГц Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57 MС2
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ (+ 8 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для карти пам'яті — Є, microSD 2 ТБ
КАМЕРА
Камера — 64 МП + 25 МП + 2 МП
- 64 МП (основна), Сенсор: Sony IMX682, Датчик: CMOS (1/1.73"), Діафрагма * 1.9, Кут огляду: 85°
- 25 МП (Камера нічного бачення), 2 ІЧ-випромінювачі, Сенсор: Sony IMX550, Діафрагма d/ 1.8
- 2 МП (Датчик глибини), Сенсор: GalaxyCore GC02M1, Діафрагма * 2.2
- Подвійна LED-спалах
- Записування відео: FullHD: 30 кадр/сек
- Автофокус, Серійне знімання, Географічні мітки, Розпізнавання облич, Настроювання балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Режим під водою
Фронтальна камера — 16 МП
- Сенсор: Samsung S5K3P8, Датчик: ISOCELL, Діафрагма * 2.2, Кут огляду: 76.3°
БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi - 5 (802.11ac)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou
Bluetooth - 5.2
VoLTE — Є
NFC — Є
FM-радіо без навушників.
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіовихід (3,5 мм)
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C 3.0
ЗАЩИЩЕННОСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810G
Захист від пилу — пил не може потрапити в пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — витримує занурення на глибину до 2 м понад 30 хвилин, пристрій зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/падання — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 2 м.
Скло — гартоване ударостійке, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -55 °C до +75 °C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас, Гіроскоп, Бічний датчик відбитків пальців
- Настроювана кнопка
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 5500 мА·год
Швидке заряджання — Є
Особливості швидкого заряджання — 18 Вт
Зворотна (реверсна) зарядка — 5 Вт
ГАБАРИТЫ
Розміри — 163.4 x 80.8 x 14.5 мм
Вага — 280 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок підзаряджання, Скло, Ремінець, Інструмент для вилучення SIM-карти, Зібої
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Докладніше, уточнюйте в менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Полікарбонат, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.65 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 290 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 8 555,60 ₴




