
Смартфон Motorola Razr 60 8/256GB Gibraltar Sea, 5G, NFC, 6.9"AMOLED, 50+13/32Мп, Dimensity 7400X, 4500 мАч
36 930 ₴
- Немає в наявності
- Код: RAZR602
- +380 (95) 538-87-64
Motorola Razr 60 8/256GB Gibraltar Sea

Стильний складаний дизайн і яскравий дисплей
Motorola Razr 60 поєднує в собі елегантність і зручність, пропонуючи культовий форм-фактор розкладачки із сучасними технологіями. Зовнішній екран дає змогу швидко відповідати на повідомлення й керувати функціями, не розкриваючи смартфон, а великий внутрішній 6,9-дюймовий pOLED-дисплей із частотою 120 Гц забезпечує насичене зображення та плавну анімацію під час перегляду контенту.

Інтелектуальні камери та потужна продуктивність
Система камер із підтримкою moto AI дає змогу створювати виразні знімки та відео, а функції, як-от Dual Preview і режим фотобудки, роблять процес фотографування цікавим і креативним. За швидкодію відповідає процесор MediaTek Dimensity 7400X, забезпечуючи стабільну роботу навіть у разі багатозадачності, а батарея на 4500 мА·год із підтримкою швидкого заряджання TurboPower дає змогу не думати про підзаряджання упродовж дня.

Повне занурення у звук і розумні функції
Стереодинаміки з технологією Dolby Atmos створюють об'ємне звучання, роблячи фільми, музику та дзвінки по-справжньому живими. Інтелектуальні функції, як-от Smart Connect і Moto Unplugged, спрощують взаємодію з іншими пристроями та допомагають зосередитися на головному, зменшуючи кількість чинників, що відвертають увагу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.9 " 2640x1080 413 ppi AMOLED (LTPO) 120 Гц HDR10+ |
| Співвідношення дисплей/корпус | 85 % |
| DCI-P3 | |
| Додатковий (зовнішній) дисплей | |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 |
| Модель процесора | Dimensity 7400X |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR4X |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 2.2 |
| Слот для карток пам'яті | немає |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.7 1/1.95" |
| Ультраширокий об'єктив | 13 МП f/2.2 120 ° |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Съемка 4K | 30 к/с |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (в дисплеї) |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний селфі-об'єктив | 32 МП |
| Світлосила | f/2.4 |
| 2-ой об'єктив | 8 МП / зовнішній, для складеного стану / |
| Светосила (2-ой об'єктив) | f/2.4 |
| Знімання Full HD (1080p) | 60 к/с |
| Знімання Ultra HD (4K) | 30 к/с |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Обмін/відлуння товару відбувається впродовж 14 днів із моменту купівлі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра, Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Колір | Синій |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 2640x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 413 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Формати аудіо | AAC, WAV, FLAC, MP3, MP4, M4V |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Потужність заряджання | 30 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Dimensity 7400X |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2600 МГц |
- Ціна: 36 930 ₴







