
Смартфон Xiaomi 15T Pro 12/256GB Mocaccino Gold, NFC, 50+50+12/32Мп, Dimensity 9400+, 6.83"AMOLED, 5500 mAh
37 003 ₴
- Немає в наявності
- Код: MI0158
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi 15T 12/256GB Pro Mocaccino Gold
З Xiaomi все можливо
Смартфон Xiaomi 15T Pro, що оснащений потужним 3 нм процесором MediaTek Dimensity 9400+, легко підтримує режим багатозадачності та справляється з будь-якими викликами. 6.83-дюймовий дисплей із частотою оновлення 144 Гц, широким колірним охопленням DCI-P3 і піковою яскравістю 3200 ніт тішить насиченими кольорами та чіткими деталями. Система камер Leica робить чудові фото навіть при слабкому освітленні. Завдяки супершвидкій зарядці потужністю 90 Вт поповнити заряд батареї можна просто перед виходом з дому.

Одне натискання для ідеальної фотографії
Мобільна фотографія виходить на новий рівень. Потрійна камера з п’ятьма фокусними відстанями — від 15 до 230 мм — дозволяє знімати як віддалені об'єкти, так і великі плани з професійною точністю. Плавне масштабування дає повний контроль над композицією. Алгоритм Master Portrait перетворює кожен портрет на витвір мистецтва: реалістичні риси, природне освітлення, виразна глибина. А технологія HDR10+ забезпечує насичені кольори та виключний контраст на всіх фокусних відстанях, передаючи світло й тінь з кінематографічною точністю.

Мистецтво мобільної фотографії
Потрійна камера Leica — це не просто універсальний інструмент, а повноцінний професійний комплект, здатний зафіксувати як широкі панорами, так і віддалені деталі з вражаючою чіткістю. Основна камера оснащена оптичним об’єктивом Leica Summilux з ультраширокою діафрагмою, завдяки якій кожен кадр наповнюється живими кольорами та виразними деталями навіть при слабкому освітленні. Сенсор Light Fusion 900 з динамічним діапазоном 13,5EV точно передає гру світла й тіні, змагаючись з можливостями професійних камер. Отримані фотографії — це візуальні історії, розказані з майстерністю.



Тонкий, легкий, витончений
Завдяки плавним лініям, тонкому дизайну та вивіреним пропорціям смартфон Xiaomi 15T Pro зручно лежить у руці. Ідеально відполірована поверхня задньої панелі підкреслює елегантність і лаконічність фірмового стилю Xiaomi. Смартфоном зручно користуватися, його приємно тримати в руках. Розкішні кольори на вибір підкреслюють твою унікальність.


Не боїться зовнішніх впливів
Корпус Xiaomi 15T Pro має високий рівень пило- та вологозахисту за стандартом IP68, а це означає, що йому не страшні краплі дощу або бризки від пролитої рідини. Тепер погана погода або пролита кава не зіпсують тобі настрій.
Заворожуюче зображення
6.83-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1.5К, частотою 144 Гц і 12-бітною глибиною кольору забезпечує барвисте та чітке зображення, що вражає своєю глибиною й реалістичністю. Завдяки піковій яскравості 3200 ніт ти зможеш користуватися смартфоном навіть у сонячну погоду. При яскравому освітленні автоматично активується підвищення яскравості на 25%, забезпечуючи відмінну видимість у будь-яких умовах. Надвузька рамка всього 1,5 мм і співвідношення екрана до корпусу 94.5% гарантують покращене візуальне і тактильне сприйняття.


Турбота про зір
Насолоджуйся комфортним і природним візуальним сприйняттям завдяки покращеній системі захисту зору. Екран підтримує DC-dimming, автоматичну яскравість з 16 000 рівнями, адаптивні кольори та режим читання з циклічним налаштуванням. Сертифікації TÜV Rheinland підтверджують безпеку для твоїх очей: Circadian Friendly, Low Blue Light і Flicker Free — все для багатовимірної турботи про здоров'я очей.
AI-дисплей: легко бачити — ще легше використовувати
Новий AI-дисплей робить взаємодію з пристроєм інтуїтивною та комфортною. Він сам визначає, коли ти поруч, і блокує екран, якщо тебе немає — ніякої зайвої активності. Навіть коли дисплей вимкнено, активується режим Always-On Display, забезпечуючи тебе актуальною інформацією. Підвищена точність торкання підтримує максимальний комфорт: навіть якщо твої руки вологі або в рукавичках — все спрацьовує точно та швидко.


Штучний інтелект у повсякденному житті
Обведи предмет на фото, про який ти хочеш знати більше, і вдосконалений алгоритм пошуку Google надасть корисну інформацію, що тебе цікавить. Зробити замовлення в кафе в іншій країні або запитати дорогу більше не проблема — з цим легко справляється Перекладач на ШІ. Точніше сформулювати думку в коментарях допоможе інструмент роботи з текстами на ШІ. Шукай пам'ятки, плануй вихідні, створюй зображення та дізнавайся нові рецепти — з усім тобі допоможе Google Gemini.
Залишайся на зв'язку
Власна розробка Xiaomi — тюнер Surge T1S Tuner інтелектуально керує сигналами Wi-Fi, Bluetooth, GPS і мобільного зв'язку — все працює плавно, швидко і без перебоїв, навіть у складних умовах. Надпотужний антенний масив підтримує 16 сценаріїв підключення, від галасливого міста до віддаленої траси, де ти все одно залишаєшся онлайн. Xiaomi не просто посилює сигнал — він адаптує його під твої умови. Ти навіть не помічаєш, як це працює — просто користуєшся стабільним зв’язком у будь-якому місці.


Потужний процесор для безперебійної роботи
3 нм процесор MediaTek Dimensity 9400+ забезпечує відмінну продуктивність, високу обчислювальну потужність і плавну роботу системи навіть при пікових навантаженнях. Xiaomi 15T Pro легко справляється зі складними завданнями, вимогливими до ресурсів іграми та застосунками. Завдяки видатній енергоефективності та стабільній роботі ти отримуєш максимальну продуктивність без компромісів.
Свобода з ранку до ночі
Ємна батарея на 5500 мА·год забезпечує до 15 годин активного використання Xiaomi 15T Pro. Для підзарядки батареї скористайся супершвидкою зарядкою потужністю 90 Вт, якій знадобиться всього 36 хвилин, щоб поповнити заряд до 100%. Бездротова зарядка потужністю 50 Вт справляється з цим завданням лише за 56 хвилин. Завдяки спеціальним захисним технологіям навіть після 1600 циклів підзарядки батарея зберігає не менше 80% початкової ємності.

Охолодження, якому можна довіряти
Унікальна система охолодження 3D IceLoop миттєво відводить тепло і зберігає стабільну продуктивність навіть при тривалому високому навантаженні. Збільшена на 12% площа LHP і на 8% графітового шару — це реальний приріст ефективності. В іграх, при зйомці відео або роботі з важкими застосунками ти не відчуєш перегріву — все працює плавно, надійно і прохолодно.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.83" |
| Роздільна здатність дисплея | 2772x1280 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Щільність пікселів | 447 ppi |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.73 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G925 MP12 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 50 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.62 + f/3.0 + f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Метал |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Колір | Золотий мокачино |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5500 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.7 x 77.9 x 7.96 мм |
| Вага, г | 210 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Золотистий |
| Модель телефону | Xiaomi 15 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.83 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 447 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, ГЛОНАСС, QZSS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3730 МГц |
- Ціна: 37 003 ₴











