
Смартфон Xiaomi Redmi 15 5G 8/256GB Global Titan Gray, NFC, 50+2/8Мп, Snapdragon 6s Gen 3, 6.9"IPS, 7000 мАг
11 502 ₴
- Немає в наявності
- Код: R1557
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi Redmi 15 5G 8/256GB Titan Gray (Global)
Витончений дизайн
Redmi 15 створений, щоб комфортно розташовуватися у твоїй руці. Чотирикутна вигнута конструкція задньої кришки з уніфікованою кривиною забезпечує ідеальне та природне прилягання до долоні. Деталі з металу, включно з декором камери з алюмінієвого сплаву зі скульптурними акцентами, створюють преміальний образ. Сучасний дизайн, продуманий до найдрібніших деталей, не тільки має вишуканий вигляд, але й відчувається комфортно, роблячи використання смартфона максимально приємним.
Виняткова чіткість і деталізація
Насолоджуйся захопливим переглядом на 6,9-дюймовому імерсивному дисплеї стандарту FHD+. Його приголомшлива чіткість і яскравість оживляють кожен момент, роблячи перегляд неймовірно реалістичним. Дисплей забезпечує комфортне зображення в будь-яких умовах освітлення — чи то яскраве сонце на вулиці, чи то штучне світло в приміщенні. З цим екраном ти отримаєш ефект повного занурення і під час перегляду контенту, і під час динамічної гри, і під час спілкування онлайн.
Знімання, яке оживляє моменти
50-мегапіксельна камера зі штучним інтелектом створює приголомшливі візуальні ефекти, допомагаючи тобі зберегти життя у всіх її кольорах. Штучний інтелект оптимізує кожен кадр, забезпечуючи неймовірну чіткість і деталізацію. За допомогою безлічі вбудованих інструментів і функцій ти зможеш по-новому поглянути на швидкопальні моменти, оживляючи повсякденні сцени. 8-мегапіксельна фронтальна камера підкреслить твою природну привабливість на кожному знімку. Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче отримувати професійні фотографії одним легким натисканням.
Міць і ефективність в одному чипі
Центральним елементом, що забезпечує високу продуктивність смартфона, є процесор Snapdragon 6s Gen 3, який гарантує швидку та надійну роботу системи. Побудований на енергоефективному 6-нм техпроцесі, цей чипсет оптимізує споживання енергії без шкоди для швидкості, забезпечуючи плавну та швидку взаємодію з пристроєм упродовж усього дня, а також стабільну роботу навіть найвимогливіших приложений.
Турбота про зір
Комфортне й безпечне зображення в Redmi 15 досягається завдяки передовим технологіям у сфері захисту зору. Технологія контролю постійного струму дає змогу мінімізувати мерехтіння, що критично важливо для здоров'я очей. Безпека тривалого перегляду підтверджена незалежною сертифікацією TÜV Rheinland: ти можеш насолоджуватися контентом, працювати та читати впродовж усього дня, не відчуваючи напруження або дискомфорту.
Понад два дні повної свободи
Революційний акумулятор ємністю 7000 мА·год забезпечує твоєму Redmi 15 виняткову автономність. Відчуй надтривалий час роботи: до 2,26 дня використання, до 25 годин перегляду відео або до 108 годин відтворення музики. Інноваційна технологія ефективного використання заряду не тільки збільшує ємність, але й продовжує термін експлуатації батареї: навіть після 1600 повних циклів заряджання вона зберігає понад 80% від своєї первинної ємності, гарантуючи тобі стабільну роботу і надійність на довгі роки.
Довговічність, підтверджена тестами
Твій смартфон Redmi 15 створений для того, щоб із легкістю витримувати повсякденні випробування. Відповідність стандарту IP64 гарантує тобі ефективний захист від бризок і пилу. Надійність пристрою підтверджується результатами професійних тестів: зарядний порт витримує до 20000 під'єднань, а кнопки живлення — до 500 000 натискань, даруючи тобі впевненість у тому, що телефон не підведе в будь-якій ситуації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Дисплей | |
| Основний дисплей | 6.9 " 2340x1080 (19.5:9) 374 ppi IPS 144 Гц |
| Співвідношення дисплей/корпус | 87 % |
| Апаратна частина | |
| Операційна система | Android 15 / HyperOS / |
| Модель процесора | Snapdragon 6s Gen 3 |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Ядер процесора | 8 |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Тип ОЗП | LPDDR4X |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Специфікація пам'яті | UFS 2.2 |
| Слот для карток пам'яті | microSD |
| Макс. обсяг картки | 1024 ГБ |
| Результати тестів | |
| Тест AnTuTu Benchmark | 491 000 points |
| Тест Geekbench | 2123 points |
| Основна камера | |
| Кількість об'єктивів | 2 модулі |
| Основний об'єктив | 50 МП f/1.75 |
| Допоміжний об'єктив | |
| Знімання Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Спалах | |
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (в дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 8 МП |
| Світлосила | f/2.2 |
| Знімання Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Тип SIM-картки | nano-SIM |
| Кількість SIM | 2 SIM |
| Комунікації | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth v 5.0 NFC-чип ІЧ-порт |
| Порти під'єднання | USB C |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка збоку Dolby Atmos Hi-Res Audio датчик освітлення |
| Навігація | GPS-модуль ГЛОНАСС Galileo цифровий компас |
| Живлення | |
| Місткість батареї | 7000 мАч |
| Швидка зарядка | Power Delivery |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Загальна | |
| Влагозащита | IP64 |
| Матеріал рамки/кришки | пластик |
| Комплектація | чехол |
| Розміри (ВхШхТ) | 168.48x80.45x8.4 мм |
| Вага | 217 г |
Інформація в описі моделі має довідковий характер.
Завжди перед купівлею уточнюйте в менеджера інтернет-магазина характеристики та комплектацію товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 374 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 217 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 619 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 11 502 ₴











