
Смартфон ZTE Nubia V70 8/256GB Gold, NFC,108+2/16Мп, Unisoc T616, IPS 6.7", 5000mAh
7 519 ₴
6 018,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: NV7011
- +380 (95) 538-87-64
ZTE Nubia V70 8/256GB Gold
Nubia: супер-можливості для відпочинку та спілкування
Смартфон Nubia V70 з 6.7-дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц пропонує з першого погляду поринути у динамічну гру або перегляд контенту у відмінній якості. Основна камера 108 Мп легко створює атмосферні фотографії у різних стилях. Батарея ємністю 5000 мА.год дозволяє вільно користуватися девайсом протягом усього дня. Продуктивний процесор + оперативна пам'ять до 20 Гб гарантують чудову швидкодію та плавну роботу за будь-яких навантажень.

Яскраві спогади у деталізованих фото
108-мегапіксельна камера з датчиком глибини та алгоритмами ШІ створює чудові фото, які вражають точною передачею кольору і деталізацією. Удосконалений алгоритм нічної зйомки підвищує роздільну здатність та динамічний діапазон, забезпечуючи яскравість та глибину професійного рівня. Спеціальна система управління зйомкою підтримує моментальну зйомку, отримуючи чіткі знімки об'єктів, що рухаються.

Твої креативні ідеї під час роботи з фото
Штучний інтелект перетворює редагування твоїх фотографій на справжнє мистецтво, роблячи процес створення приголомшливих знімків неймовірно простим. Використовуй "Чарівну гумку", щоб миттєво видаляти зайве з кадру, і "Чарівний редактор", щоб легко покращувати і перетворювати зображення. Тепер ти можеш зосередитись на творчості, а AI візьме на себе всю складну роботу – отримуй ще більше професійних фото без зусиль.

ШІ на кожен день
Сучасні можливості штучного інтелекту виходять за межі стандартних завдань, пропонуючи тобі розширений набір інтелектуальних інструментів. Штучний інтелект допоможе скласти та перекласти текст, знайти або створити зображення, упорядкувати інформацію, відредагувати фотографію та багато іншого.

Карколомні селфі
16-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами б'ютифікації створює природні селфі, тонко підкреслюючи твою природну привабливість. Створюй особисті та групові селфи всього одним натисканням, на яких ти завжди виглядаєш чудово.

Витончений вигляд. Тонкий дизайн
Візьми до рук Nubia V70 і відчуй, наскільки він тонкий і легкий. Смартфон товщиною всього 8.2 мм зручно лежить у долоні, даючи можливість користуватись усіма функціями прямо на ходу. Матова поверхня задньої панелі із захистом від відбитків та подряпин + розкішні кольори на вибір підкреслюють загальну концепцію витонченої елегантності.

Яскраві емоції від перегляду
6.7-дюймовий дисплей з високоточною передачею кольору, покращеною контрастністю і частотою оновлення 120 Гц забезпечує чудові враження від гри, відпочинку і спілкування. Екран займає 91% площі панелі, пропонуючи більше місця для повсякденних завдань. Яскраве та деталізоване зображення, плавне відображення динамічного контенту та м'який скролінг створюють відчуття комфорту за будь-яких сценаріїв використання.

Потужна робота
Продуктивний процесор із частотою до 2 ГГц забезпечує високу енергоефективність та підтримує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими іграми, відтворює контент у високій роздільній здатності, знімає чудові фотографії та плавні чіткі відео. Розширення оперативної пам'яті до 20 Гб за рахунок ресурсів вбудованої пам'яті дає можливість легко та плавно долати будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань.

Місце для зберігання потрібного та важливого
До 256 Гб вбудованої пам'яті вистачить для зберігання всіх улюблених фотографій, музичних плейлистів, відеофайлів і робочих документів. Можливість збільшити обсяг сховища до 1 Тб дозволяє назавжди забути про дефіцит місця. Все, що тобі знадобиться, знаходиться на відстані одного натискання.

Збільшений ресурс автономності
Батарея ємністю 5000 мА.год. забезпечує цілий день роботи Nubia V70 без підзарядки. Енергоефективні технології контролюють витрату заряду, щоб можна було багато годин поспіль слухати музику, грати в улюблені ігри, дивитися відео та спілкуватися без обмежень. Швидке заряджання потужністю 22.5 Вт за хвилини поповнить заряд на кілька годин роботи.

Інтерактивний острівець інформації
Інтерактивна капсула Live Island 2.0 у верхній частині екрану допоможе тобі завжди залишатися в курсі подій. Ти не пропустиш важливий дзвінок і триматимеш під контролем усі повідомлення та нагадування, отримуючи актуальну інформацію в режимі реального часу.

Високоточний сканер
Щоб розблокувати Nubia V70, достатньо одного дотику до сканера відбитків пальців, вмонтованого у бічну панель. Сканер гарантує повну безпеку особистої інформації та миттєвий доступ до смартфону для свого власника.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 261 ppi |
Процесор |
|
| Процесор | Unisoc T616 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.75 |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Колір | Золотий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 22.5 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Захисна плівка Чохол Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 261 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 22.5 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Unisoc T616 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
- Ціна: 6 018,80 ₴











