
Смартфон Motorola Moto G14 4/128GB Butter Cream, 50+2/8Мп, Unisoc Tiger T616, 6.5"IPS, 5000 мА*ч
7 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30120
- +380 (95) 538-87-64
Motorola G14 4/128GB Butter Cream
Надійний. Стильний. Універсальний
Смартфон Motorola G14 поєднує в собі високу якість комплектуючих, стильну та міцну зовнішню оболонку, «начинку» для покриття щоденних потреб. IPS LCD екран 6.5”, якісний стереозвук, процесор Unisoc T616, акумулятор 5000 мАг, розлокування сканером відбитка – все це доступно у трендовому пласкому дизайні небесно-блакитного та сталевого сірого відтінків із захистом IP52.

Імерсивний візуальний досвід
Переосмислений варіант дисплея з діагоналлю 6.5” представлений у співвідношенні сторін 20:9 – дивіться фільми, грайте та насолоджуйтеся неперевершеною чіткістю Full HD панелі. Тонкі рамки відкривають ще більше простору для взаємодії. Оптимальний рівень яскравості лояльний до органів зору, за рахунок чого відсутня їхня напруга при тривалому контакті.

Просторове аудіо
Атмосферніше, об'ємніше та більш відчутне – з алгоритмами Dolby Atmos® ви відкриєте для себе нові сторони мультимедійного контенту. Звучання з динаміків стало ще чистішим, навіть за високого рівня гучності. При використанні навушників ви поринете в потужну аудіосцену, де опинитеся просто в центрі захопливої дії.

Продуктивна конфігурація
Сховище Motorola G14 на 128 ГБ забезпечує оптимальний простір для всіх необхідних програм. Оперативна пам'ять представлена у форматі 4 ГБ. На базі операційної системи Android 13 вони забезпечують плавний відгук та комфортну взаємодію з будь-яким функціоналом.


Стабільність у кожній дії
«Серцем» конфігурації став процесор Unisoc T616 з 8 продуктивними ядрами. Він функціонує разом із 12-нм чіпсетом Mali-G57 MP1, відповідальним за коректну роботу графічної системи. Разом вони показують гарний рівень продуктивності, який з надлишком покриває всі побутові запити користувача.
Фото, варті уваги
Для зйомки мобільний телефон Motorola G14 використовує камеру 50 Мп із технологією Quad Pixel. Вона ущільнює пікселі, збільшивши їхню кількість у 4 рази, за рахунок чого кожен кадр вражає якісним опрацюванням деталізації, контрасту та кольору. Фронтальна камера 8 Мп і основна, окрім фото, здатні створювати відео в якості 1080p (30 кадрів на секунду).


Швидке відновлення ресурсу
З акумулятором 5000 мАг користувач отримує запас енергії, якого вистачить на 16 годин перегляду відео або 94 години прослуховування музичних треків. Модель підтримує зарядку TurboPower™ 20 Вт. Тепер підзарядка триває мінімум часу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Щільність пікселів | 404 ppi |
| Тип екрану | IPS |
| Захисне скло | Panda King Glass |
Процесор |
|
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2 x 2.0 Ггц + 6 х 1.8 Ггц |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Нет |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Колір | Кремовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Немає |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 161.5 x 73.8 x 8 мм |
| Вага, г | 177 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для вилучення SIM-карти Керівництво |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Жовтий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 404 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 177 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Touch ID, Ліхтарик, Аудіоплеєр, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Відеоплеєр, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
- Ціна: 7 540 ₴











