-20%

Кондиціонер DAIKO ASP-H12CN, R410, 40м²
20 060 ₴
16 059,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0004
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер DAIKO ASP-H12CN(R410)
Опис
Особливості
- Вишуканий дизайн внутрішнього блоку з покриттям Golden fin. Це золоте покриття теплообмінника, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Світловий індикатор режимів роботи кондиціонера
- Технологія 4D Air Delivery
- Іонізатор Cold Plasma
- Компресор всесвітньо відомого бренду GMCC
- Прихований LED-дисплей.
- Працює на R410 фреоні.
Діапазон зовнішніх температур роботи кондиціонера:
Холод: +18...+43 °C
Тепло: -7…+24 °С
- ХАРАКТЕРИСТИКИ DAIKO ASP-H12CN
-
Характеристика Значення загальні характеристики Додаткові режими режим вентиляції (без охолодження та обігріву), автоматичний режим, самодіагностика несправностей Максимальний повітряний потік 8.83 куб. м/хв Потужність у режимі обігріву 3660 Вт Потужність у режимі охолодження 3250 Вт Основні режими охолодження / обігрів Потужність при обігріві 1200 Вт Потужність при охолодженні 1170 Вт Режим осушення є, до 1.5 л/год Режим припливної вентиляції ні Тип настінна спліт-система Управління Пульт дистанційного керування є Таймер увімкнення/вимкнення є Габарити Внутрішній блок спліт-системи або мобільного кондиціонера (ШxВxГ) 77x24x18 см Зовнішнього блоку спліт-системи або віконного кондиціонера (ШxВxГ) 70x55.2x25.6 см Загальне Інші функції та особливості дезодоруючий фільтр, можливість регулювання напряму повітряного потоку, функція запам'ятовування налаштувань, теплий пуск Мінімальна температура для експлуатації кондиціонера в режимі обігріву -7°С Регулювання швидкості обертання вентилятора є Тип холодоагенту R 410 Рівень шуму (мін/макс) 34 дБ / 38 дБ Фаза однофазний Фільтри тонкого очищення повітря ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Потужність обігріву | 3660 Вт |
| Потужність охолодження | 3250 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потік повітря | 530 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Фільтр | Дезодоруючий фільтр, Попередній фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 256 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 552 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 240 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 180 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 770 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1170 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 24*77*18 |
| Діапазон робочої температури | +40...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 4 |
| Продуктивність (холод), кВт | 3,5 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 059,80 ₴



