
Смартфон Ulefone Armor Mini 20 Pro 8/256GB Black, NFC, 6200mAh, 50+Т/32Мп, 4.7'' IPS, Dimensity 6300, IP69K
14 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 653472451
- +380 (95) 538-87-64
ULEFONE Armor mini 20 Pro 8/256GB Black
ULEFONE Armor Mini 20 Pro 5G — це компактний і потужний смартфон, який ідеально підходить для щоденного використання завдяки своєму ергономічному дизайну. З розмірами, наближеними до розміру кредитної картки, цей смартфон легко поміщається в кишені або сумці, забезпечуючи зручність перенесення. Легкий і портативний, Armor Mini 20 Pro 5G завжди під рукою, пропонуючи повний контроль однією рукою.
Поєднуючи передові технології та сучасний стиль, цей смартфон не тільки гарний, але й неймовірно міцний. Він ідеально підходить для користувачів, яким потрібна надійність і зручність у повсякденному житті. Користуйтеся всіма перевагами сучасних функцій, не жертвуючи комфортом!

Модель обладнана компактним 4,7-дюймовим дисплеєм із роздільною здатністю 720x1600 пікселів і щільністю пікселів 373 ppi, що забезпечує яскраве та чітке зображення. Частота оновлення 90 Гц робить картинку плавною, а максимальна яскравість до 700 нітів дає змогу зручно користуватися смартфоном навіть під яскравим сонячним світлом. Такий дисплей чудово підходить для перегляду контенту та ігор, забезпечуючи насичені кольори та високу деталізацію.

Процесор MediaTek Dimensity 6300 з 6-нм архітектурою й 8-ядерним ЦБ гарантує плавну роботу, високу продуктивність і підтримку багатозадачності. Завдяки технології Hyper Engine пристрій ідеально підходить для ігор, дзвінків і вебсерфінгу з мінімальним споживанням енергії.
Смартфон має до 16 ГБ оперативної пам'яті (8 ГБ фізичної + 8 ГБ віртуальної), що дає змогу легко працювати з декількома програмами одночасно. Також передбачено до 256 ГБ внутрішньої пам'яті та розширення до 2 ТБ.


ULEFONE Armor Mini 20 Pro 5G обладнаний датчиком ISOCELL GN1 від Samsung. Його 50-мегапіксельна основна камера з розміром пікселя 1,2 мкм і діафрагмою f/1,95 дає змогу робити неймовірно чіткі знімки. Деталі на фото залишаються чіткими навіть у разі збільшення, а завдяки розширеним режимам фотознімання кожен кадр має вигляд шедевра.
64-мегапіксельна інфрачервона камера нічного бачення NightElf Ultra 3.0 з датчиком OV64B від OmniVision робить видимими деталі навіть у темряві. Завдяки вдосконаленому алгоритму Ulefone NightElf Ultra 3.0 рівень шуму знижений, що забезпечує високодеталізовані зображення й відео в темних умовах.


Для прихильників селфі 32-мегапіксельна фронтальна камера з HD якістю зображення й широким кутом огляду 80,4° гарантує чудові автопортрети. Легке перемикання напрямку та зручність використання однією рукою роблять процес знімання максимально комфортним.

ULEFONE Armor Mini 20 Pro 5G обладнаний багатофункціональною світлодіодною підсвіткою на 130 світлодіодів із можливістю нескінченного регулювання яскравості та кількома режимами. Це не тільки практичне джерело світла, але й корисна функція для аварійного освітлення з можливістю відтворення сигналів попередження. Смартфон також має світлодіоди для аварійних сигналів із червоно-синьою підсвіткою, які можуть використовуватися в надзвичайних ситуаціях, як-от пожежа або надання першої допомоги.
Пристрій підтримує мережі 5G, що забезпечує високошвидкісний інтернет для завантаження відео, потокового мовлення та мобільної точки доступу Wi-Fi для інших пристроїв. Це робить його ідеальним варіантом для тих, хто цінує швидкість і зручність використання під час подорожей або в умовах активного життя.


Смартфон обладнаний великим акумулятором ємністю 6200 мА·год, що забезпечує до 14 днів роботи без заряджання у звичайному режимі. Попри компактні розміри, цей потужний пристрій здатний підтримувати заряд упродовж тривалого часу завдяки енергоефективній конструкції. Акумулятор працює навіть за низьких температур до -30 °C, що робить його ідеальним вибором для використання в складних умовах і під час активних поїздок.


ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14
КОРПУС
Стандарт захисту — IP68, IP69K, MIL-STD-810H
Захист корпусу — Водозахист, вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
СВЯЗЬ
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-картки — Nano-SIM
Слот SIM-карти — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
ЕКРАН
Діагональ екрана — 4.7"
Тип екрана — IPS
Роздільна здатність екрана — 1600х720 пікс
Частота оновлення екрана — 90 Гц
Щільність пікселів - 373 ppi
Захисне скло — Corning Gorilla Victus
Максимальна яскравість — 700 нітів
ПРОЦЕССОР
Процесор — MediaTek Dimensity 6300
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.4 ГГц Cortex-A76 + 6x 2.0 ГГц Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57 MC2
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ (+ 8 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для карти пам'яті — Є
Підтримка карт пам'яті microSD — до 2 TБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 64 МП
- 50 МП: (Основна), 7-елементна лінза, Сенсор: Samsung S5KGN1, Датчик: ISOCELL (1/1.31"), Діафрагма: f / 1.95, Кут огляду 85°
- 64 МП (Камера нічного бачення): Сенсор: OmniVision OV65B, Датчик: (1/2"), Алгоритм: NightElf Ultra 3.0
- LED-спалах
- Записування відео: 2560х1440 пікс. 30 кадр/сек.
- Цифровий зум, Автофокус, Сенсорне фокусування, Підводне знімання, Серійне знімання, HDR-знімання, Налаштування ISO, Таймер
Фронтальна камера — 32 МП
- Сенсор: Samsung S5KGD1, Датчик: ISOCELL (1/2.8") Діафрагма: f / 2.45, Кут огляду 80.4 °
ДОДАТКОВО
- Світлодіодна підсвітка на 130 світлодіодів: Потужність — 5 Вт, Яскравість — 500 люменів
- Аварійний попереджувальний світловий сигнал (червоного, синього та червоно-синього світла): два режими освітлення, постійно увімкнений і мерехтливий, звуковий сигнал
- Настроювана кнопка
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 802.11ac/a/b/g/n
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS
Bluetooth — 5.2
NFC — Є
ІЧ-порт — Є
VoLTE — Є
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіороз'єм (3.5 мм) — Є
Інтерфейси та під'єднання — USB Type-C
OTG — Є
ЗАЩЕННОСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810G
Захист від пилу — Пил не може потрапити в пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 2 м понад 30 хвилин, пристрій водночас зберігає працездатність і може працювати в заглибному режимі.
Захист від удару/спадіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 1,5 м.
Стекло — Загартоване ударостійке, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -55 °C до +75 °C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик наближення, Датчик світла, Ліхтарик, Барометр, Індикатор повідомлень, Гіроскоп, Сканер відбитка пальців
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 6200 mAh
Потужність заряджання — 33 Вт
Бездротове заряджання — Є, (15 Вт)
Бездротова зворотна зарядка — Є, (5 Вт)
ГАБАРИТЫ
Розміри — 133.5 x 63.3 x 24.9 мм
Вага - 301 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок живлення, Скрепка для лотка сім-карти, Інструкція
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Детальнею, уточнюйте в менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик, Полікарбонат, Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Оснащення | Тепловізор, Ліхтарик |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 4.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 373 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 301 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Календар, Підтримка MS Office, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Компас, Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Акселлерометр, Барометр, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Ударостійкий корпус |
- Ціна: 14 240 ₴











