
Смартфон ZTE REDMAGIC 10 Pro 16/512GB Moonlight, 50+50+2/16Мп, Snapdragon 8 Elite, AMOLED 6.85", 7050mAh
48 006 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12533125
- +380 (95) 538-87-64
ZTE REDMAGIC 10 Pro 16/512GB Moonlight
Висока продуктивність із чипом Snapdragon 8 Elite
Смартфон Redmagic 10 Pro обладнаний чипом Snapdragon 8 Elite, який працює на другому поколінні 3-нм технології. З 8-ядерним процесором, що працює на частоті 4,32 ГГц, він забезпечує приголомшливу продуктивність із 45% поліпшенням, порівнюючи з попередніми моделями. GPU з тактовою частотою 1250 МГц гарантує неймовірно плавну графіку для найвимогливіших ігор.

Максимальна продуктивність завдяки RAM і пам'яті
Смартфон обладнаний LPDDR5X Ultra, що збільшує швидкість передавання даних на 13% і знижує споживання енергії на 30%. Використання оновленої технології UFS 4.1 Pro підвищує швидкість читання на 3% і швидкість записування на 10%, що дає змогу вам насолоджуватися плавною багатозадачністю і швидким запуском застосунків.

Ігровий процес на новому рівні
Redmagic 10 Pro залишається холодним навіть у разі інтенсивних ігрових сесій, як-от Genshin Impact, у разі постійного рівня споживання енергії в 4,36 Вт. Це дає змогу зберігати стабільну роботу пристрою й насолодитися грою без втрати продуктивності.

Чип Red Core R3 зі штучним інтелектом
Redmagic 10 Pro став першим смартфоном із чипом, що використовує штучний інтелект — Red Core R3. Цей чип спільно з Qualcomm забезпечує покращені візуальні ефекти, як-от подвоєна вставка кадрів, 2K-апскейлінг і стабілізація з використанням ШІ, а також інтелектуальне керування живленням і тепловими режимами для досягнення максимальної продуктивності.

Бездоганна візуалізація
Кожен момент гри або перегляду контенту стає незабутнім завдяки візуальним ефектам із яскравими кольорами, плавними рухами та кришталевою чіткістю. Смартфон Redmagic 10 Pro може похвалитися піковою яскравістю 2000 нітів, що робить картинку неймовірно яскравою навіть за прямого сонячного світла.

Перший у світі екран із частотою 144 Гц
Смартфон Redmagic 10 Pro обладнаний першим у світі екраном із частотою 144 Гц, який забезпечує надплавне зображення без дірок або вирізів у екрані. Це робить смартфон ідеальним для ігор і перегляду відео, забезпечуючи максимальну плавність зображення й чіткість.

Просунута батарея та зарядка
Акумулятор на 7050 мА·год із передовими анодами з кремнієво-вуглецевих матеріалів та інженерією тунелів ETT забезпечує на 25% більше енергії, водночас не збільшує вагу пристрою. Час роботи з грою Genshin Impact становить до 6,2 годин, а в режимі очікування — до 52 годин.

Штучний інтелект для поліпшеного досвіду
Смартфон Redmagic 10 Pro використовує можливості Google Intelligence, що дає змогу вам ефективніше використовувати смартфон у повсякденному житті. Використовуйте функції переведення в реальному часі, пошук і редагування зображень через Google Play або спілкуйтеся з AI-асистентом Gemini для більш персоналізованих розмов.

Звук, який захоплює
Подвійні динаміки потужністю 1115 К і об'ємна звукова камера з об'ємом 1,6 см3 створюють кришталево чисте та захопливе звучання. Підтримка DTS Ultra і Qualcomm Snapdragon Sound неабияк покращує аудіовізуальний досвід, занурюючи вас у світ музики та відео.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Redmagic |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.85'' |
| Роздільна здатність екрана | 2688х1216 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний адаптер | |
| Графічний чип | Adreno 830 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
| Кількість слотів SIM-карток | 2 |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка e-Sim | Немає |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 7050 мА·год |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 100 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Немає |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 50 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | Немає |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p FullHD (30fps), 1080p FullHD (60fps), 1080p FullHD (120fps), 1080p FullHD (240fps), 4K UHD (30fps), 4K UHD (60fps), 8K UHD (30fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Немає |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюминий/Стекло |
| Колір | Чорний/Напівпрозорий |
| Розміри | 163.4 x 76.1 x 8.9 мм |
| Вага | 229 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Смартфон • чохол • зарядний пристрій • кабель USB-C — USB-C • пристрій для вилучення SIM-карти • документація |
| Сумісна модель | ZTE Nubia Redmagic 10 Pro |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | AAC, MP3, MP4, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.85 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2688x1216 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 7050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 100 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Швидка зарядка, Датчик наближення |
- Ціна: 48 006 ₴









