
Смартфон ASUS Zenfone 12 Ultra 12/256GB Sakura, NFC, 50+13+32/32Мп, Snapdragon 8 Elite, AMOLED 6,78", 5500mAh
47 580 ₴
40 079,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: AZ1201
- +380 (95) 538-87-64
ASUS Zenfone 12 Ultra 12/256GB Sakura White
Досконалість стабілізації: Gimbal 4.0 і 6-осьовий гіроскоп
Asus ZenFone 12 Ultra виводить мобільне знімання на новий рівень завдяки системі Gimbal 4.0 і 6-осьовій гібридній стабілізації. Ця технологія, доповнена алгоритмом HyperSteady EIS, знижує вібрації й забезпечує на 66% чіткіше відео навіть у русі. У результаті — плавні, стабільні кадри без трясіння та змазування.

Інтелектуальне знімання з AI: портрети, трекінг та відео
Функції AI Tracking і AI Portrait Video роблять кожен кадр професійним. Розумне відстеження об'єкта утримує його в центрі уваги, а портретний режим із кіноефектами надає відео художній стиль. Режим 3x Portrait з телеоб'єктивом 72 мм забезпечує чіткі та деталізовані портрети навіть із відстані.

Фотографії під настрій: від Photo Vibe до AI Magic Fill
Функція Photo Vibe допомагає миттєво підібрати колірну палітру знімків залежно від вашого настрою. Хочете теплу атмосферу чи холодний контраст? Вибирайте та знімайте без додаткової обробки. А AI Magic Fill (Beta) автоматично видаляє непотрібні об'єкти з фото, зберігаючи водночас їх природний вигляд.

Штучний інтелект у кожній дії
Процесор Snapdragon 8 Elite з поліпшеним AI-блоком робить роботу ZenFone 12 Ultra швидкою й інтуїтивною. AI Transcript 2.0 перетворює мовлення на текст — зручно для нотаток без рук. А функція Circle to Search від Google дає можливість шукати інформацію, просто обвівши об'єкт, що цікавить, на екрані.

Потужний акумулятор і преміумдизайн
З акумулятором на 5500 мА·год і швидким заряджанням 65 Вт ви можете забути про розетку на цілий день. Підтримка бездротового заряджання на 15 Вт додає зручності. Водночас ZenFone 12 Ultra залишається тонким і стильним: матове скло, плавні лінії та витончений корпус роблять його не тільки потужним, але й гарним пристроєм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Фронтальна камера | |
| Форм-фактор | острівна (в дисплеї) |
| Основний селфі-об'єктив | 32 МП |
| Світлосила | f/2.5 |
| Кут огляду | 90 ° |
| Знімання Full HD (1080p) | 30 к/с |
| Комунікація та порти | |
| Зв'язок | 5G |
| Тип SIM-картки | nano+e-SIM |
| Кількість SIM | 2 SIM |
| Комунікації | Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth v 5.4 aptX Lossless NFC-чип |
| Порти під'єднання | USB C 2.0 mini-Jack (3.5 мм) знизу |
| Функції та навігація | |
| Функції та можливості | сканер відбитка в екрані стереозвук Dirac HD Hi-Res Wireless шумозаглушення гіроскоп датчик освітлення |
| Навігація | aGPS GPS-модуль / L1 + L5 / Dual GPS ГЛОНАСС Galileo / E1 + E5a / цифровий компас |
| Живлення | |
| Місткість батареї | 5500 мАч |
| Швидка зарядка | Quick Charge 5.0 |
| Потужність зарядки | 65 Вт |
| Бездротова зарядка | 15 Вт |
| Загальна | |
| Влагозащита | IP68 |
| Матеріал рамки/кришки | метал/скло |
| Комплектація | чехол |
| Розміри (ВхШхТ) | 163.8x77x8.9 мм |
| Вага | 220 г |
Інформація в описі моделі має довідковий характер.
Завжди перед купівлею уточнюйте в менеджера інтернет-магазина характеристики та комплектацію товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Гума |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Рожевий |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 388 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 40 079,80 ₴





