
Кондиціонер DAIKO NSK-H12 NVR, 25 м2, R410, 4D air flow, WI-FI
24 491 ₴
19 490,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-080
- +380 (95) 538-87-64
DAIKO NSK-H09 NVR (NOVATOR, R410, WI-FI, інвертор -15°C)
Торгова марка DAIKO успішно продається на кліматичному ринку України понад десять років. У системах DAIKO повністю використовують високоефективні технології виробництва, провідних виробників кліматичної техніки. Цю марку відрізняє, перш за все, оптимальне співвідношення між ціною та якістю, широкий модельний ряд, зручність монтажу та обслуговування. Обладнання марки DAIKO добре відоме споживачеві, що динамічно розвивається і, з кожним роком, збільшує свою частку на ринку. Вся продукція марки DAIKO сертифікована в Україні.
NEW DAIKO NOVATOR – це сучасний кондиціонер, що забезпечує комфортний мікроклімат у приміщеннях площею до 25 м ². Завдяки використанню екологічного фреону R-32 пристрій демонструє високу енергоефективність та дбайливе ставлення до природи, відповідаючи міжнародним стандартам. Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє легко керувати кондиціонером через смартфон. Клас енергоефективності A++ дозволяє значно знизити споживання електроенергії, зберігаючи оптимальний комфорт. Стильний дизайн внутрішнього блоку з покриттям Golden Fin DAIKO NOVATOR гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Основні функції та особливості:
Покриття теплообмінника Golden Fin забезпечує високі антикорозійні характеристики.
Прихований світлодіодний LED дисплей внутрішнього блоку, що інформує про роботу кондиціонера.
Світловий індикатор режимів кондиціонера.
Стильний пульт керування.
Працює на R32 фреоні.
Захисна кришка на трубах зовнішнього блоку.
Компресор всесвітньо відомого бренду GMCC (Toshiba).
Фільтр тонкого очищення (carbon filter), іонізатор повітря.
Функція 4D Air Flow.
WI-FI Ready.
TURBO режим.
Самоочищення.
Режим SLEEP.
Функція осушення повітря.
Самодіагностика.
Авторестарт.
Таймер 24 години.
Площа приміщення, що рекомендується: 25 м2
Серія: NEW NOVATOR INVERTER
Тип: Спліт-система
Тип установки: Настінний
Режими роботи: Охолодження, Обігрів, Вентиляція, Осушення
Фільтр: фільтр тонкого очищення
Робота на обігрів: до -15°С
Гарантія: 5 років
Технічні характеристики
Потужність у режимі охолодження: 2,5 (0,5~2.9) кВт
Потужність у режимі обігріву: 2,7 (0,5~3,0) кВт
Клас енергоспоживання (охолодження): A++
Потужність (охолодж/обігрів): 0,79 (0,25-1,30)/ 0,73 (0,25-1,45) кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку: 29/31/34/37 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ
Максимальна довжина труб: 15 м
Максимальний перепад висот: 5 м
Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): 270 x 700 x 198 мм/Вага - 6,7 кг
Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): 530 x 630 x 240 мм/Вага - 21,5 кг
Діапазон зовнішньої температури: -15~24°С/+18~52°С
Фреон марки: R410
Напруга електроживлення: ~ 220-240В / 1ф / 50Гц
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 3000 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Фільтр | Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 6.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 197 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 3200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 3300 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 19 490,80 ₴





