
Смартфон Xiaomi POCO M7 Pro 5G 12/512GB Green, NFC, 50+2/20, Dimensity 7025 Ultra, AMOLED 6.67", 5110 mAh (with charger)
12 896 ₴
10 895,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8365432
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi POCO M7 Pro 5G 12/512GB Green
Ідеальний для ігор і спілкування
Смартфон POCO M7 Pro працює на базі енергоефективного високопотужного процесора Dimensity 7025-Ultra. Все, що потрібно для ігор на високих налаштуваннях без зависань і помилок у процесі використання. AMOLED-дисплей забезпечує кришталево чисті та плавні візуальні ефекти. Оптична стабілізація кадру дає можливість створювати красиві фотографії в динаміці. Високомісткісний акумулятор дає змогу безтурботно використовувати пристрій 24/7.
У рази поліпшена продуктивність
Ґаджет обладнаний потужним чипом для захопливого геймінгу. Виготовлений за 6-нм техпроцесом, процесор 5G Dimensity 7025-Ultra забезпечує високу продуктивність для оперативної багатозадачності та плавного ігрового процесу. Восьмиядерний чипсет має швидкість до 2,5 ГГц. Модернізована мережа 5G забезпечує покращені можливості розваг з оперативним потоковим передаванням контенту. Розширений обсяг оперативної пам'яті дає змогу запускати понад 42 програм одночасно без зависань і помилок у процесі роботи.
Смартфон у роботі добу безперервно
Триваліша автономність для нескінченних розваг забезпечується завдяки більшій ємності акумулятора. Батарея на 5110 мА·год і чип для інтелектуального керування забезпечують тривалий термін експлуатації за інтенсивного використання. Акумулятор зберігає понад 80% працездатності навіть після 1600 циклів заряджання. Турбозаряджання потужністю 45 Вт забезпечує заряджання до 60%+ всього за 30 хвилин. Автоматичне визначення рівня енергоспоживання відповідним чином регулює стратегію заряджання. Система адаптивно вивчає звички користувача, коригує процес для продовження терміну експлуатації акумулятора.
Неймовірні візуальні ефекти
Девайс обладнаний 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц і 394 PPI, який забезпечує яскраві кольори та захопливі візуальні ефекти. Надвисока пікова яскравість 2100 нітів гарантує комфортний перегляд навіть у разі потрапляння на екран прямих сонячних променів.
Комфорт для очей
Дисплей POCO M7 Pro має три сертифікати TÜV Rheinland і SGS Eye Care Display. Екран автоматично регулює колірну температуру та яскравість відповідно до поточного часу доби та сценарієм використання телефона. Дисплей забезпечує насичене, природне та точне кольоропередавання. Насолоджуйся приголомшливими візуальними ефектами під час перегляду блокбастерів із CGI. А миттєва частота дискретизації торкання 2160 Гц і 16-кратна надвисока роздільна здатність торкання сенсорної панелі в ігровому режимі забезпечує точність і високу швидкість відгуку.
Висока точність торкання
Покращена технологія Wet Touch підвищує точність торкання сенсорної панелі в різних умовах, забезпечуючи керування навіть за наявності на дисплеї крапель води, олії або піни. Екран захищений склом Corning Gorilla Glass 5-го покоління, яке забезпечує феноменальну стійкість до подряпин і падінь, неабияк зменшуючи ефект зношування.

Лови моменти в кадрі
Основна камера обладнана фірмовим 50-мегапіксельним датчиком Sony IMX882. Збільшена діафрагма f/1.5 забезпечує максимальне поглинання світла для створення дивовижного ефекту боке. Ти можеш робити приголомшливі портрети навіть вночі. Завдяки режиму RAW Domain Ultra-Sense можна зафіксувати більше деталей як у нічних сценах, так і під час знімання з контровим світлом, демонструючи глибину світла та тіней.
Розгляньте ще більше деталей
Інноваційний 2-кратний оптичний зум і алгоритми під керуванням штучного інтелекту розширюють сцену для створення знімка та забезпечують виняткову чіткість кожного кадру. Основна камера смартфона обладнана як оптичною, так і електронною стабілізацією, що створює чіткіші та різкіші зображення. Розширити можливості оброблення світлин можна за допомогою POCO Imaging Engine.
Класна камера для відеодзвінків
Ширококутний фронтальний об'єктив із роздільною здатністю 20 МП з функцією автоматичного регулювання зуму 0,8x для групових селфі гарантує, що кожна людина буде ідеально поставлена в кадрі та чітко виділена. Стабільна та якісна картинка забезпечена під час відеодзвінків і конференцій.
Фірмовий безшовний дизайн POCO
Корпус має плавні закруглені кути, кольори, нанесений суцільну текстуру, що схожа на камінь. Це створює комфортні тактильні відчуття, одночасно підкреслюючи елегантний дизайн і строгу геометрію. Задня кришка має плавні вигини з усіх боків, що візуально зменшує об'єм і забезпечує зручніше захоплення. Завдяки тому, що немає широких рамок навколо лицьової панелі, пристрій став ще витонченішим, маючи вишуканий і мінімалістичний дизайн.
Ще більше можливостей
Ефективний захист від води, пилу та інших непередбачених ситуацій за стандартом IP64 дає змогу використовувати смартфон у різних сценаріях. Пристрій обладнаний різними інтелектуальними функціями, які дають змогу залишатися на зв'язку та забезпечують зручне й ефективне використання. Сканер відбитка пальців дає можливість швидко розблокувати смартфон POCO M7 Pro винятково власнику. Телефон можна використовувати як засіб для оплати покупок у магазині.
Оптимізоване звучання
Подвійні стереодинаміки Dolby гарантують посилення гучності на 300% із проекцією звуку на ще більшу відстань. Це забезпечує користувачеві захопливі враження від перегляду медіафайлів навіть у найшумніших місцях або просто неба.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 394 ppi |
| Тип екрана | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор | IMG BXM-8-256 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.5 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання |
USB Type-C Аудио 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт захисту
|
IP64 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегрований AI Сканер обличчя Сканер відбитків пальців під екраном |
| Можливості AI |
AI — асистент Gemini |
| Колір | Фіолетовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5110 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 45 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.4 x 75.7 x 7.99 мм |
| Вага, г | 190 г |
| Комплектація | Смартфон Інструмент для вилучення SIM-картки Кабель Чехол Інструкція Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Модель телефону | Xiaomi Poco M7 Pro |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | IMG BXM-8-256 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Touch ID, Датчик Холла, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Швидка зарядка, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5110 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
- Ціна: 10 895,80 ₴







