
Смартфон OnePlus 9 8/128GB Astral Black, NFC, 48+50+2/16 Мп, Snapdragon 888, AMOLED 6.55", 4500 мА·год
14 685 ₴
12 184,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6437653
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus 9 8/128GB Astral Black
OnePlus 9 на базі передової платформи Qualcomm Snapdragon 888 5G обладнаний AMOLED дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц, ємним акумулятором 4500 мА·год із надшвидкою Warp зарядкою і системою камер 48 Мп. Яскравий сучасний дизайн підкреслює, що перед вами пристрій преміумкласу.


Передова камера Hasselblad
Ексклюзивне розроблення спеціально для OnePlus камера Hasselblad виводить якість мобільного фотографування на недосяжний рівень і забезпечує безпрецедентне передавання кольору. Унікальна технологія Natural Color Calibration калібрує кольори та відтінки, щоб ви могли насолоджуватися приголомшливо яскравими барвами на кожній світлині.
Зафіксуйте унікальність моменту
Три модулі камери дадуть вам змогу отримати чудові фото професійної якості одним натисканням. Основна камера 48 Мп, ультраширококутний об'єктив 50 МП і монохромний об'єктив 2 МП забезпечують чіткі та насичені знімки, отримані в різних умовах знімання.

Чіткі та яскраві фотографії
Основний модуль Sony IMX689 48 Мп поєднує високу продуктивність з інтелектуальними функціями та отримує деталізовані та соковиті фото з чіткими контурами одним натисканням на спуск. Камера усуває шуми та розмитості, підвищує різкість і контрастність, навіть якщо знімання здійснювалося в разі проблемного освітлення.

Помістіть в кадр ще більше краси
Надширококутний модуль 50 Мп із просунутим об'єктивом Freeform Lens дає змогу захопити в кадр більше за навколишню красу. Ви зможете знімати приголомшливі туристичні пейзажі та міську архітектуру з точним передаванням деталей і атмосфери.


Ще більше режимів, ще більше вражень
Нічний режим знімання забезпечує високу яскравість і глибину фотографії, зробленої за слабкого освітлення. Портретний режим, режим чорно-білого фото, знімання великим планом та інші режими надають необмежені можливості для прояву вашого творчого потенціалу.
Відео 8К
Камера OnePlus 9 знімає чудові відеоролики у форматі 8К із надвисокою деталізацією й чіткістю кожного кадру. Не пропустіть можливість поділитися з друзями яскравими моментами життя.

Передова продуктивність
Сучасний процесор Qualcomm Snapdragon 888 5G зі збільшеною продуктивністю та збільшеною швидкістю оброблення графіки забезпечує миттєве завантаження програм, швидке перемикання між програмами, високу швидкість передавання даних. Грайте в будь-які сучасні ігри, користуйтеся ресурсомісткими застосунками, використовуйте смартфон у режимі багатозадачності — OnePlus 9 впорається з будь-якими викликами.

Плавне прокручування та чітке зображення
На екрані OnePlus 9 з частотою оновлення 120 Гц і оптимізованим ігровим режимом навіть динамічні сцени з ігор мають чіткий та природний вигляд, рухи героїв вражають реалістичністю і плавністю. Екран миттєво реагує на команди та забезпечує високий рівень користувацького комфорту.

Надшвидке заряджання на цілий день
Такого ще не було. Супершвидке заряджання Warp Charge 65T всього за 15 хвилин поповнить заряд батареї на цілий день роботи у звичному для вас ритмі. Живіть вільно та насолоджуйтеся автономністю OnePlus.

Fluid AMOLED дисплей
6.55-дюймовий Fluid AMOLED дисплей дає можливість насолоджуватися насиченими кольорами, багатством відтінків, чітким промальовуванням кожної деталі. Частота оновлення 120 Гц забезпечує м'яке прокручування та плавне зображення в динамічних сценах.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.55" |
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 402 ppi |
| Тип екрана | Fluid AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.84 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 660 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 50 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 11 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Пластик Стекло |
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Технології |
Сканер відбитків пальців під екраном Сканер обличчя Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Компас |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 65 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160 x 73.9 x 8.1 мм |
| Вага, г | 183 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний кабель Шпилька Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | OnePlus 9 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.55 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 402 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 183 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 660 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К, Стабілізація |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 12 184,80 ₴






