
Смартфон Doogee Blade 20 Turbo 8/256GB Black, NFC, 5G, 6,6"IPS, 50+2/16Mп, IP68/IP69K, Dimensity 7050, 10300мАч
12 126 ₴
- Немає в наявності
- Код: Dog1120
- +380 (95) 538-87-64
Doogee Blade 20 Turbo 8/256GB Global NFC Black
Максимальний захист для екстремальних умов
Doogee Blade20 Turbo 5G — це захищений смартфон нового покоління, створений для тих, хто цінує надійність у будь-яких умовах. Корпус пристрою має високий рівень захисту за стандартами IP68 та IP69K, що гарантує повну пилонепроникність, водонепроникність при зануренні до 1,5 метра на 30 хвилин, а також стійкість до потужного струменя води та пилу. Крім того, він має військовий стандарт захисту MIL-STD-810H, що забезпечує стійкість до падінь, ударів і екстремальних температур від -55°C до +70°C. Цей смартфон ідеальний для активних професіоналів, мандрівників та всіх, кому необхідна надійність і довговічність пристрою в складних умовах.
.jpg)
Потужна продуктивність і плавний дисплей
За продуктивність відповідає потужний восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 7050 у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5, що забезпечує швидку та плавну роботу системи, підтримку багатозадачності та сучасних ігор. Великий 6,6-дюймовий IPS-дисплей із частотою оновлення 90 Гц і роздільною здатністю 1612×720 пікселів пропонує контрастне й яскраве зображення, комфортне для користування довгий час.
.jpg)
Ємний акумулятор для тривалої автономності
Модуль ємного акумулятора на 10 300 мАг гарантує багатогодинну роботу без підзарядки, що особливо важливо для роботи в польових або віддалених місцях. Підтримка швидкої зарядки дає змогу швидко відновити заряд, щоб бути завжди на зв’язку.
.jpg)
Камера для чітких фото та відео
Основна камера на 50 МП дозволяє створювати чіткі, деталізовані фотографії навіть в умовах низької освітленості, підтримується відео у Full HD. Доповнює основну камеру допоміжний модуль. Фронтальна камера буде ідеальна для якісних відеодзвінків і селфі.
.jpg)
AI-можливості для покращення зйомки
Doogee Blade20 Turbo 5G має кілька функцій із застосуванням штучного інтелекту (AI), що підвищують якість роботи камер і загальну продуктивність пристрою. Зокрема, AI застосовується для покращення фотографій у реальному часі: автоматика налаштовує оптимальні параметри зйомки, покращуючи якість зображень за різних умов освітлення. Камери підтримують алгоритми Morpho та інші AI-елементи, що допомагають створювати чіткі, деталізовані фотографії, а також покращують селфі та відеодзвінки.
.jpg)
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Doogee |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6'' |
| Роздільна здатність екрану | 1612x720 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7050 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G68 MC4 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Макро |
| Оптичний зум | Немає |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Окремий |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | до 2 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 10300 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Дротова |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 • IP69K • MIL-STD-810H |
| Сканер відбитка пальця | У кнопці блокування |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 174 х 81.5 х 15.8 мм |
| Вага | 333 г |
| Додатково | |
| Для геймерів | Так |
| Особливості | FM-приймач, Датчик наближення, Компас, Акселерометр |
| Комплектація | Смартфон • захисна плівка • кабель USB-C - USB-C • зарядний пристрій • документація |
| Сумісна модель | Doogee Blade 20 Turbo |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару. Згідно із закаоном України "про права споживачів".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 333 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G68 MC4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G, EDGE, GPRS, HSDPA |
| Інтерфейси | NFC, Bluetooth, Wi-Fi, Type-C |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, MMS, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, Bds |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Компас, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Пилозахисний корпус, Диктофон, Ліхтарик, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
- Ціна: 12 126 ₴







