
Кондиционер Haier HEC Inverter HSU-12LT(I), Wi-Fi ready, R32, 35 м²
23 092 ₴
19 091,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: В-111
- +380 (95) 538-87-64
Кондиціонер HEC HSU-12LT(I)/HSU-12LT(O) Inverter
Інверторний кондиціонер HEC - це вдалий вибір для тих, хто цінує високу ефективність. Основною перевагою є використання інверторного компресора, який гарантує економію електроенергії та стабільну роботу пристрою за доступну ціну.
Нова модель кондиціонера HSU-12LT(I)/HSU-12LT(O) вражає своїми високотехнологічними можливостями та стильним дизайном. Цей пристрій працює на межі інновацій, забезпечуючи надійну та ефективну роботу в будь-яку погоду. Він ідеально підходить для створення комфортної атмосфери в вашому будинку або офісі.

Переваги HEC HSU-12LT(I)/HSU-12LT(O) Inverter
Функція "Турбо": Забезпечує швидке охолодження приміщення за короткий час, ідеально підходить для миттєвого зниження температури у спекотні дні.
Режим "Сон": Надає максимальний комфорт під час відпочинку, зменшуючи шум і витрату енергії для забезпечення спокійного та комфортного сну.
Автоматичний режим: Регулює роботу кондиціонера в залежності від умов в приміщенні, що дозволяє забезпечити оптимальну температуру та вологість повітря без додаткових налаштувань.
Управління через Wi-Fi
Завдяки додатку TUYA ви можете контролювати кондиціонер з будь-якої точки світу, забезпечуючи комфортне середовище в будинку.
Додаткові функції
Серія функцій, таких як SELF-CLEAN, Super Cooling і підігрів піддону, доповнюють функціонал кондиціонера, забезпечуючи максимальний комфорт у будь-який час.
Функція "Авто-рестарт": Після відключення електропостачання автоматично відновлює попередні налаштування, забезпечуючи безперервну роботу кондиціонера.
Вбудований таймер на 24 години: Дозволяє планувати включення та виключення кондиціонера на певний час, забезпечуючи економію енергії та комфорт користувача.
Антибактеріальне покриття Silver Ion: Забезпечує чистоту та свіжість повітря, запобігаючи розвитку бактері
Замовити HEC HSU-12LT(I)/HSU-12LT(O) Inverter
Можна купити кондиціонер прямо на сайті, натиснувши кнопку "Купити", або звернутися безпосередньо за телефонами. Продаж, монтаж, обслуговування. Ми працюємо по всій Україні і гарантуємо якість продукції, забезпечуючи надійну установку систем кондиціонування, їх ремонт та сервісне обслуговування. Кондиціонери відомих брендів високої якості. Професійна установка кондиціонерів, монтаж блоків та прокладка магістралей. Додаткові підготовчі роботи, такі як виконання отворів, демонтаж і монтаж склопакета, штроблення і т. д. При замовленні кондиціонера з монтажем у нас, клієнт отримує гарантію як на товар, так і на послуги. Це зручно, практично та вигідно!
Технічні характеристики: Кондиціонер HEC HSU-12LT(I)/HSU-12LT(O) Inverter
Характеристика
Значення
Робота на обігрів :
до -15°C
Бренд :
HEC
Тип спліт системи :
настінні
Площа приміщення, м2 :
31 – 40
Клас енергоефективності :
A+++
Холод, кВт :
3,2
Тепло, кВт :
3,4
Тип компресору :
інверторний
Споживана потужність при охолодженні, кВт :
1
Споживана потужність при обігріві, кВт :
1,05
Напруга, В :
220 (1ф, 50Гц)
Розмір внутрішнього блоку, ШxВxГ, мм :
820x280x195
Розмір зовнішнього блоку, ШxВxГ, мм :
700x245x544
Вага внутрішнього блоку, кг :
8,2
Вага зовнішнього блоку, кг :
23,5
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБА :
20/30/38
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБА :
50
Тип фреону :
R32
Діаметр газової фреономагістралі, мм :
9,52
Діаметр рідинної фреономагістралі, мм :
6,35
Максимальна довжина магістралі, м :
20
WI-FI :
Є
Колір внутрішнього блоку :
Білий
Компресор :
HIGHLY
Країна виробник :
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Потужність обігріву | 1060 Вт |
| Потужність охолодження | 1000 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 1000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Електростатичний фільтр |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 544 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 245 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 820 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 3400 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 3200 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 19 091,80 ₴






