
Смартфон DOOGEE Blade 10 Pro Energy 6/256GB Metalic Black, 6150 mAh, IP69K, 50+2/8 Мп, 6.56" IPS, Unisoc T7250
7 634 ₴
6 633,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5326534
- +380 (95) 538-87-64
DOOGEE Blade 10 Pro Energy 6/256GB Metalic Black
Найтонший захищений смартфон із великим акумулятором на 6150 мА·год
DOOGEE Blade10 Pro Energy, найтонша частина якого становить 10,7 мм, є тонким захищеним телефоном і обладнаний потужним акумулятором на 6150 мА·год. Насолоджуйтеся витонченим, стильним дизайном без шкоди для часу автономної роботи, забезпечуючи заряд і зв'язок упродовж усього дня. Відчуйте ідеальне поєднання ультратонкої елегантності та тривалої витривалості.

IP68/IP69K/MIL-STD-810H — найвища якість і довговічність
Цей пристрій, розроблений для екстремальних умов, пройшов випробування на водонепроникність IP68/IP69K і міцність за військовим стандартом MIL-STD-810H. Він дасть змогу вам сміливо вирушати в найсуворіші умови, залишаючись бездоганним і надійним партнером у будь-яких випробуваннях.

Дисплей із високою частотою оновлення 90 Гц Завдяки технології TDDI вирушайте в захопливу візуальну подорож
Дисплей Blade10 Pro Energy використовує технологію TDDI для підвищення чутливості та зменшення шуму дисплея, забезпечуючи виняткову якість дотику. Ця інновація робить дисплей тоншим і яскравішим, що уможливлює тонший дизайн телефона. Вона також покращує світлопроникність для більшої яскравості та більшої роботи від акумулятора, порівнюючи з аналогічними продуктами.

Підвищена продуктивність, знижене споживання
Розкрийте свій творчий потенціал з DOOGEE Blade10 Pro Energy. Цей нестримний пристрій обладнаний потужним восьмиядерним процесором, що забезпечує блискавичну швидкість і безперебійну багатозадачність для комфортної роботи користувача.

Оптимізація пам'яті флагманського рівня та стабільно плавна робота
DOOGEE Blade10 Pro Energy — це не просто великий обсяг пам'яті, він забезпечує безперебійне щоденне використання, а також стабільно високу продуктивність упродовж тривалого часу. Більше жодних затримок або гальмувань! З можливістю розширити обсяг пам'яті за допомогою карти microSD, ви можете додати до приголомшливих 2 ТВ додаткової пам'яті.

Неперевершена фотографія
Неймовірна основна камера з роздільною здатністю 50 МП Миттєво створюйте чіткі, високоякісні зображення з реальними ефектами світла та тіні в кожному знімку. Під час фотографування в умовах недостатнього освітлення великий сенсор вловлює велику кількість світла. Здається, що об'єкт знімання перед об'єктивом вбирає все світло. Основна камера з роздільною здатністю 50 МП забезпечує приголомшливу роздільну здатність, передаючи деталі у високій чіткості та насиченості.

Великий акумулятор 6150 мА·год
Акумулятор ємністю 6150 мА·год із високовольтною системою нового покоління з плівкою на основі наноматеріалів гарантує, що ви без особливих зусиль будете підтримувати свій імпульс і продуктивність, насолоджуючись безперервними розвагами під час подорожі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 15.0 (DokeOS 4.1)
КОРПУС
Стандарт захисту — IP68 / IP69K / MIL-STD-810
Захист корпусу — Водозахист, вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості, СклоСВЯЗЬ
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-картки — Nano-SIM
Тип слота SIM-карти — SIM + SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрана — 6.56"
Тип екрана — IPS
Роздільна здатність екрана — 1612х720 пікс
Частота оновлення екрана — 90 Гц
Щільність пікселів — 269 ppi
Захист екрана — Corning Gorilla Glass 5
-
TDDI
ПРОЦЕССОР
Процесор — UNISOC T7250
Кількість ядер — 8
Частота процеcсора — 2x 1.8 ГГц Cortex-A75 + 6x 1.6 ГГц Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57 MP1
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 6 ГБ (+ 10 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для карти пам'яті — Є, microSD 2 ТБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 2 МП + Ai
50 МП (основна), Датчик: CMOS, Діафрагма * 1.8
2 МП (смугальний об'єктив), Діафрагма ce/2.4
LED-спалах
Записування відео: FullHD: 30 кадр/сек
Автофокус, Серійне знімання, Географічні мітки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Режим під водою
Фронтальна камера — 8 МП
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 5 (802.11ac)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou
Bluetooth — 5.0
VoLTE — Є
NFC — Є
Інфрачервоний порт — Немає
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіовихід (3.5 мм) — Немає
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C 2.0
ЗАЩИЩЕННОСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810
Захист від пилу — Пил не може потрапити в пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 1.5 м понад 30 хвилин, пристрій водночас зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/спадіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 1.5 м.
Стекло — Загартоване ударостійке, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — от -35°C до +50°C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Боковий датчик відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 6150 мА·год
Особливості зарядки — 10 Вт
ГАБАРИТЫ
Розміри — 172.7 x 80 x 10.7 мм
Вага — 240 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок заряджання, Інструмент для вилучення SIM-картки, Інструкція
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Детальнею, уточнюйте в менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6150 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Планувальник завдань, Годинник, Будильник, Календар, Калькулятор |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
- Ціна: 6 633,60 ₴






