Телевізор TCL 55P655
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ
Покращена контрастність, кольори та деталі
4K HDR точно відтворює світлі та темні відтінки з точними кольорами та яскравими деталями зображення.

Динамічне покращення кольорів
Розширене покращення кольорів для якості зображення, подібної до HDR.

Мікрозатемнення для кращої контрастності

HDR 10: покращена контрастність, кольори та деталі
Завдяки покращеній яскравості та контрастності покращуйте свої розваги та насолоджуйтесь більш деталізованим контентом.

РОЗКРИЙТЕ СВІЙ ІГРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ
Ваш оптимізований ігровий досвід
Для геймерів чуйний телевізор так само важливий, як і телевізор з хорошою картинкою. Завдяки HDMI 2.1 і ALLM ви автоматично відчуєте найнижчу затримку та найкращі налаштування зображення для ігор.

ЗВУК, ЩО ПЕРЕВЕРШУЄ ОЧІКУВАННЯ
Звук кіно в домашніх умовах
Насолоджуйтесь повним, насиченим звуком, який створює захоплюючий кінематографічний об'ємний звук.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ РОЗВАГИ
Розваги, які ви любите. З невеликою допомогою Google.
Google TV об'єднує фільми, шоу, прямі трансляції* та інші програми з усіх ваших додатків і підписок і впорядковує їх спеціально для вас.*
Деякі програми, контент та/або функції можуть бути доступні не в усіх країнах. За умови наявності.

ПРОСТО І ЕЛЕГАНТНО
Преміальний та елегантний безрамковий дизайн
Відсутність рамки на передній панелі для більшого екрана та більшого зображення, яке вам подобається.


ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діагональ екрана- 50"
- Зі Smart TV
- Bluetooth 5.0
- WI-Fi
- LCD (LED)
- 3840x2160
- 60 Гц
- GoogleTV
- 2024
- 1 x USB 2.0
- 3 x HDMI 2.1
- Ethernet
- RCA
- Антенний вхід (RF-in)
- Аудіовихід Mini Jack
- Слот розширення CI
- Цифровий оптичний аудіовихід
- Супутниковий
- Цифровий Т2
- Цифровий кабельний
- Miracast
- Голосовий пошук
- Управління за допомогою смартфона
- Китай
- HDR
- Direct LED
- 20 Вт
- Титановий
- VA
- Китай
- 200x200 мм
- 2 ГБ
- 10 ГБ
- Потужність звуку: 20 Вт (2x10 Вт)
Dolby Audio: Dolby AC4
DTS-HD
Equaliser
2.0 sound system
Auto volume control
- Тип панелі: LED Direct
Dynamic color
HDR10, HLG
Індекс продуктивності зображення: 2400
Частота оновлення панелі: 50/60 Гц
10-бітна матриця (8 bit +FRC)
Динамічний контраст: Mega
Smart HDR
IPQ 2.0 Engine
UHD Machine Learning AI SR
Керування кольором: 2P & multipoint calibration
Local Contrast: Pro
Цифрове шумозаглушення
Потужність звуку: 20 Вт (2x10 Вт)
Dolby Audio: Dolby AC4
DTS-HD
Equaliser
2.0 sound system
Auto volume control
1 x Оптичний аудіо (S/PDIF)
- Video up to 4K: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9, AV1,…), MPG, TS, MKV, WebM, VP9
Audio: WMA, MP3
Pictures: HEIF, JPG, PNG, BMP, Text subtitles
- Quad Core (rtd288o/4x CA55 1.3 ГГц)
- 55 / 78 Вт
- 2.4/5 ГГц
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- 684 х 1111 х 257 мм
- 1111 х 644 х 68.70 мм
- 8.8 кг
- 8.6 кг
- Телевізор
Пульт
Шнур живлення
Ніжки
Інструкція користувача
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару. Згідно із закаоном України "про права споживачів".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой кабельный |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 3 x HDMI 2.1, 1 x USB 2.0 |
| Вихід на навушники | Так |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 644 мм |
| Глибина | 67.7 мм |
| Ширина | 1111 мм |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-C |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Китайський, Російська, Французька, Іспанська, Англійська, Німецький |
- Ціна: 20 800 ₴








