
Телевізор Philips 55PUS8558/12, 55" LCD 4K, Smart TV, Google TV, Google Assistant
37 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12539865
- +380 (95) 538-87-64
Philips 55PUS8558/12

Більше, ніж просто телевізор
З роздільною здатністю Ultra HD 4K (3840x2160), підсвічуванням Ambilight та функцією Google TV перед користувачем відкривається новий світ розумних можливостей. Телевізор Philips PUS8518/12 із частотою оновлення 60 Гц та підтримкою VRR ідеально підходить для геймерів. Крім того, він легко інтегрується в єдину систему із саундбаром та іншою аудіотехнікою – справжня знахідка для поціновувачів якісного звучання.

Продуктивний процесор
Чип Philips P5 Picture Engine забезпечує високу продуктивність в обробці зображень. Візуал буде насичений деталями, контрастом та соковитими відтінками. Вражаючий рівень обробки графіки простежується і в динамічних сценах, які вражають плавністю зміни кадрів та відсутністю затримок
.

Кінематографічний досвід у вас вдома
Завдяки підтримці Dolby Vision та Dolby Atmos телевізор Philips PUS8518/12 створює справжню кіноарену прямо у вашій вітальні. Єдність візуальної складової та об'ємного звуку забезпечує ті ж враження, які можна отримати, дивлячись стрічку у кіно. Настав час закупитись попкорном та напоями!

Ще більше візуальних вражень
Функція підсвічування Ambilight оточить вас ефектними кольорами, що дублюють відтінки з екрана. Вона створює унікальну атмосферу та розширює візуальне уявлення про сучасне кіно, роблячи перегляд фільмів та геймінг ще більш захоплюючим. Вимикайте світло та насолоджуйтесь яскравим шоу.

Ідеальна ігрова зона
З частотою оновлення 60 Гц, підтримкою VRR та роз'ємом HDMI з високою пропускною здатністю телевізор стає кращим майданчиком для якісного геймінгу. Ви будете насолоджуватися живим геймплеєм, надшвидким відгуком та низькою затримкою. Як тільки консоль буде увімкнена, Philips 43PUS8518/12 знає, що робити.

Нова концепція телебачення
Функція Google TV дозволить знаходити найкраще за допомогою розумних алгоритмів, які знають ваші уподобання. Величезне середовище популярного контенту пропонує великий вибір розваг, серед яких лише якісні фільми та шоу. Складіть список того, що хочете подивитися насамперед. Перенесіть найцікавіше у смартфон, використовуючи програму. Перевірте оновлення із потокових сервісів. З таким функціоналом розваги не закінчаться ніколи.

Система DTS Play-Fi
Тепер ви можете підключати саундбар та бездротові динаміки, створюючи персоналізований звуковий досвід індивідуально під будь-яку кімнату. Якісний звук заповнює простір та посилює враження від перегляду. Моделюйте власну аудіосистему будь-якої миті, додаючи до неї нові елементи.
Характеристики
Параметри дисплея
Діагональ дисплею
55"
Роздільна здатність
3840 x 2160
Частота оновлення, Гц
60
Підтримка HDR
Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG
Покриття екрану
антиблікове
Кут огляду
178° / 178°
Оснащення
SmartTV
є
Upscaling (масштабування зображення)
є (4K)
Операційна система
видалити
Підтримка VESA-кріплень
200х300
HDMI
HDMI
4 x HDMI 2.0
Кількість HDMI
4
Комунікації
Wi-Fi
802.11ac
Bluetooth
є
Ethernet
є (100 мб / сек)
Роз'єми
USB
USB 2.0 х 2
Виходи
на навушники, оптичний, цифрові аудіо, USB 2.0 x 2
Аудіо
Динаміки (кількість Х потужність, Вт)
2 х 10
Технології об'ємного звучання
Dolby Atmos, DTS-HD
Органи управління
Тип пульта управління
багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона
є (Android, iOS)
Управління голосом
є
Загальні
Споживана потужність (робота/очікування), Вт
118
Розміри
1231 x 778 x 256 мм
Вага
16 кг
Технологія трансляції
DLNA
є
Miracast
є
Тюнер
Цифровий тюнер
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Аналоговий тюнер
PAL, SECAM
Тип
LCD телевізор (LED)
Тип підсвітки
Direct
Бренд
Philips
Колір
Чорний
* Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой кабельный |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash |
| Розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 1231 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Китайський, Російська, Французька, Іспанська, Англійська, Німецький |
- Ціна: 37 200 ₴






