Quartz Mirano 100 H
Бойлер Quartz Mirano 100H (100л, 2кВт) – це потужний водонагрівач об’ємом 100 літрів, ідеальний для великих сімей або приміщень із високим споживанням гарячої води. Завдяки суперпласкій конструкції Double Tank він компактно розміщується навіть у обмеженому просторі. Внутрішній бак із нержавіючої сталі G.5 та магнієвий анод забезпечують надійний захист від корозії та тривалий термін служби. Високощільна теплоізоляція Super Foam мінімізує втрати тепла, сприяючи економії електроенергії. Бойлер оснащений мідним «мокрим» ТЕНом із трьома режимами потужності (800/1200/2000 Вт) для гнучкого налаштування нагріву. Механічний регулятор температури та електронно-механічне управління роблять експлуатацію простою і зручною. Індикація живлення, нагріву та термометр дозволяють легко контролювати роботу пристрою. Клас захисту IPX4 забезпечує безпеку у вологих умовах. У комплекті передбачено все для встановлення: запобіжний клапан, пристрій захисного відключення, кріплення та інструкція.
Основні характеристики
Бренд
Quartz
Країна реєстрації бренду
Китай
Кількість користувачів
для 4 х чол. (100-149 л .)
Номінальний об'єм
100 л
Форма бойлера
плоский
Тип ТЕНа
мокрий
Потужність ТЕНа
800 Вт, 1200 Вт, 2000 Вт
Кількість ТЕНів
2 шт
Кількість режимів роботи
3 шт
Мінімальний час нагріву води
130 хв.
Максимальна температура нагріву
75 °C
Встановлення
горизонтальна
Монтаж
настінний
Підключення води
знизу
Особливості та функції
індикатор нагріву, індикатор роботи
Діаметр підключення
1/2 "
Додатково
захист від надлишкового тиску, технологія Super Foam, захист від перегріву
Управління
механічне
Комплектація
бойлер, кабель з пристроєм захисного відключення (ПЗВ), кріпильні анкери для монтажу, запобіжний клапан, інструкція з експлуатації
Регулятор температури
зовнішній
Електроживлення
230 В
Клас захисту
IPX4
Матеріал корпусу
сталь
Матеріал теплоізоляції
пінополіуретан
Матеріал внутрішнього бака
нержавіюча сталь
Тип анода
магнієвний (пасивний) анод
Подача води
напірний
Робочий тиск
7 бар
Тип бойлера
електричний
Виробництво
Китай
Енергоефективність
Тепловтрати
1.5 квт⋅г/24г
Фізичні характеристики
Висота
514 мм
Ширина
1159 мм
Глибина
290 мм
Колір
білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 130 хв |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 514 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Ні |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 7.5 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.7 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 12 750 ₴



