
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG, 18"MiniLED, Core Ultra 9 285HX, NVIDIA GeForce RTX 5090, ОЗП 64 ГБ, SSD 4ТБ
197 204 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2195665
- +380 (95) 538-87-64
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-069US)
Неймовірна продуктивність з Intel Core Ultra 9
MSI Raider 18 побудований на потужному процесорі Intel Core Ultra 9 з частотою до 5.5 ГГц. Цей ноутбук забезпечує чудову продуктивність для інтенсивного геймінгу та творчих завдань. Його 24 ядра та 24 потоки дають змогу обробляти складні завдання, забезпечуючи неперевершену швидкість.

Візуальна магія UHD+ дисплея
Ноутбук обладнаний 18-дюймовим IPS дисплеєм із роздільною здатністю 3840x2400 пікселів і частотою оновлення 120 Гц. Завдяки підтримці HDR 1000 і 100% колірного охоплення DCI-P3 Raider 18 HX дарує яскраві та насичені кольори, ідеальні для створення контенту та повного занурення в гру.

Ігрова графіка NVIDIA GeForce RTX 5080
Модель обладнана відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5080 з 16 ГБ пам'яті GDDR7, що забезпечує плавний ігровий процес із високою частотою кадрів. Цей ноутбук підтримує трасування променів і DLSS, створюючи неймовірно реалістичну графіку.

Інноваційна система охолодження Cooler Boost 5
Система охолодження Cooler Boost 5 з двома вентиляторами та шістьма тепловими трубками забезпечує оптимальну температуру під час навантаження. Це дає ноутбуку змогу працювати на повній потужності навіть під час виконання складних завдань.

Звукова система преміумкласу від Dynaudio
MSI Raider 18 HX пропонує неймовірне звучання завдяки шести динамікам від Dynaudio, включно з двома потужними сабвуферами. Звук Hi-Res Audio та підтримка Nahimic створюють ефект повної присутності під час гри або перегляду фільмів.

Світлодіодна підсвітка Mystic Light
MSI Raider 18 HX має інноваційну RGB-підсвітку Mystic Light з матричною світлодіодною смугою. Можливість настроювання кольорів дає змогу створити унікальну атмосферу для ігрових сесій, надаючи особливого стилю.

Потужна батарея та тривала автономність
З батареєю ємністю 99,9 Вт·год Raider 18 забезпечує тривалий час роботи від одного заряду, навіть під час інтенсивних завдань. Заряджання від адаптера потужністю 330 Вт дає змогу швидко повернутися до роботи.

Більше можливостей розширення
Raider 18 обладнаний 2 слотами пам'яті DDR5 з можливістю розширення до 96 ГБ. Потужне обладнання, інтегрований в елегантний корпус завтовшки менш ніж дюйм, підвищує мобільність, роблячи його ефективнішим і універсальнішим.

Характеристики
| Виробник | MSI |
| Артикул | A2XWIG-014US |
| Клас | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Характеристики екрана | |
|---|---|
| Діагональ екрана | 18 дюймів |
| Тип матриці | Mini LED |
| Роздільна здатність екрана | 4K (3840x2400) |
| Опис екрана | ➣ Частота оновлення 120 Hz ➣ Співвідношення сторін 16:9 ➣ HDR 1000 ➣ 100% DCI-P3 |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Частота | 2.1 GHz (Turbo Boost up to 5.5 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Комунікації | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 BE1750 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Мережевий адаптер RJ-45 | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Пам'ять | |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 Gb |
| Тип пам'яті | DDR5-6400 |
| Максимальний об'єм | 96 Gb |
| Накопичувач | |
| Тип | SSD (NVMe Gen5x4 + NVMe Gen4x4) |
| Об'єм SSD | 4 Tb |
| Оптичний привод | - |
| Відеосистема | |
| Відеокарта | nVidia GeForce RTX 5090 |
| Об'єм відеопам'яті | 24 Gb GDDR7 |
| Операційна система | |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Акумулятор | |
| Кількість комірок | 4 |
| Потужність | 99.9 WHr |
| Додаткові характеристики | |
| Картридер | Є |
| Зовнішні порти | ➣ 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) ➣ 3x Type-A USB3.2 Gen2 ➣ HDMI 2.1 (8K@60Hz / 4K@120Hz) ➣ Комбінований аудіороз'єм |
| WEB-камера | Full HD (1920x1080) + IR с HDR Шумозаглушення 3D Noise Reduction+ (3DNR+) Інфрачервона камера з функцією розпізнавання облич для Windows Hello |
| Підсвітка клавіатури | ➣ Ігрова клавіатура з поклавішною RGB-підсвіткою от SteelSeries ➣ Англійська розкладка (+рус/укр гравіювання за додаткову плату) |
| Сканер відбитка пальця | Є |
| Додатковий опис | ➣ 4x 2W динаміки, 2x 2W низькочастотних динаміка ➣ Звук от Dynaudioз аудіоефектами Nahimic 3 ➣ Сертифікація Hi-Res Audio ➣ Масив мікрофонів ➣ Система охолодження Cooler Boost 5: 2 вентилятори, 7 теплових трубок і охолодження PCIe Gen5 SSD |
| Фізичні параметри | |
| Розмір | 404 x 307.5 x 24 ~ 32.05 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір корпусу | Core Black (Чорний) |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Обмін/відверт товару здійснюються впродовж 14 днів із моменту купівлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 96 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 4000 GB |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
- Ціна: 197 204 ₴









