TESY DRY 50 V
DRY - серія водонагрівачів cо вбудованими нагрівальними елементами "сухого" типу.
Переваги модельного ряду:
- "сухий" нагрівальний елемент, що складається з двох електричних нагрівальних елементів, поміщених в ізольовану колбу із склокерамічним покриттям. Сухий нагрівальний елемент не має прямого контакту з водою, а колба має низьку поверхневу температуру, що знижує відкладення накипу на його поверхні, тобто подовжує термін служби нагрівального елементу;
- зовнішній регулятор температури нагріву води, світлова індикація роботи нагрівальних елементів забезпечують інтуїтивно зрозуміле і безпечне управління водонагрівачем;
- захист від замерзання;
- відсутність теплового моста між внутрішнім баком для води і монтажним кронштейном забезпечує зниження втрат електроенергії на 16%;
- запатентована конструкція сопла з нержавіючої сталі, що уповільнює змішування холодної і гарячої води. Конструкція забезпечує на 15% більше гарячої води.
- патрубки подання холодної і огорожі гарячої води, виготовлені з нержавіючої сталі;
- сучасна технологія плазмового зварювання внутрішнього бака, сухе нанесення склокерамічного покриття, застосування магнієвого анода збільшеного розміру забезпечують гарантовану експлуатацію бака упродовж 5 років;
Усі електричні водонагрівачі TESY мають гігієнічну сертифікацію для зберігання питної води, відповідно до Європейської директиви 98/83 ЄС.
Де купити Tesy Dry 50V?
До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно важлива складова будь-якого будинку, адже вона покликана полегшити ваше життя в ньому і з цього наскільки ефективно вона буде це робити безпосередньо залежить від вашого вибору. Слід приділити увагу функціональної складової, якості основних компонентів, а також показників надійності і довговічності на Tesy Dry 50V. Важливим фактором також буде зовнішній вигляд. Торгова марка зарекомендувала себе вже протягом багатьох років тільки з позитивного боку, може похвалитися високою якістю на Побутова техніка і на Tesy Dry 50V в тому числі.
Купити Tesy Dry 50V ви зможете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Tesy Dry 50V в нашому інтернет-магазині якщо не сама, то одна з найнижчих на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, тести, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо виконання гарантійних зобов`язань.
У широкому асортименті категорії Побутова техніка Ви виявите не тільки Tesy Dry 50V, але і інші електроприлади, що дозволяють значно полегшити виконання повсякденних домашніх завдань. Ми представлені в широкому діапазоні від бюджетних рішень пристосованих до виконання вузького кола завдань до сучасних інноваційних розробок під широке коло завдань. Як підсумок з цією технікою Ви отримуєте можливість підвищення до більш високого рівня комфорту проживання.
У разі виникнення питань, звертайтеся до нас за номерами телефонів (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Наші висококласні фахівці в області Побутова техніка з великим задоволенням і в повному обсязі дадуть відповідь на будь-який з них, і при необхідності з легкістю підберуть максимально відповідне Вашим потребам обладнання.
Характеристики товару
Виробник
Tesy
Тип водонагрівача
накопичувальний
Тип нагріву
електричний
Вага
17.6 кг
Тип нагрівального елемента (Тена)
сухий ТЕН
Управління
механічне
Форма
циліндрична
Матеріал корпусу
склокерамічна поверхня
Обсяг
50 л
Потужність
1600 Вт
Монтаж
настінна
Установка
вертикальна
Захист від перегріву
є
Дисплей
ні
Колір
білий
Гарантія
24 міс.
Захист (магнієвий анод)
є
Захист (УЗО)
ні
К-сть тенів
2
Клас енергоспоживання
C
Код товару
209603
Країна виробництва
Болгарія
Місце підведення труб
нижній
Турборежим
ні
Функції
тиха робота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 18 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Верхня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Обмеження температури нагріву | Ні |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 10 160 ₴








