
Духова шафа електрична BOSCH HUA736EV0T, 71л, 3.6 кВт
22 370 ₴
18 369,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41239751
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH HUA736EV0T
Bosch: твій розумний помічник на кухні
Електрична духова шафа Bosch HUA736EV0T допоможе тобі готувати легко та із задоволенням, адже вона оснащена системою приготування AutoPilot – просто вибери страву, і вона сама підбере оптимальні налаштування. Функція швидкого розігріву заощадить твій час. Задня стінка з покриттям EcoClean робить догляд неймовірно простим. Регулюй температуру в широкому діапазоні від 50 ° C до 275 ° C і готуй будь-що: від ніжних суфле до італійської піци. Функція подачі пари забезпечить апетитну скоринку на випічці.


Рівномірне нагрівання - ідеальний результат
З технологією 3D-Гаряче повітря підготовка до сімейних свят стане набагато простішою та швидшою. Ти зможеш готувати випічку відразу на всіх трьох рівнях одночасно завдяки швидкому та рівномірному розподілу жару всередині камери. Або приготуй дві різні страви одночасно без змішування запахів, наприклад, запіканку та кекси – неймовірна гнучкість та ефективність на твоїй кухні.
AutoPilot 10: ідеальні страви без зусиль
З AutoPilot 10 у духовці Bosch ти зможеш насолоджуватися легкістю приготування ідеальних страв. Все, що тобі потрібно, це поставити страву в духовку, вибрати відповідну автопрограму із 10 запропонованих на дисплеї та ввести вагу. AutoPilot автоматично підбере режим нагрівання, температуру та тривалість. Програма вимкнеться, коли страва буде готова. Для деяких рецептів AutoPilot навіть рекомендує використовувати посуд із кришкою, щоб підтримувати чистоту духової камери.

Телескопічні напрямні для комфорту та безпеки
Зручна система висувного механізму із 5 рівнями дарує максимум гнучкості при приготуванні. Однорівневі телескопічні напрямні з фіксацією дозволяють легко і безпечно висувати деко і решітку, щоб можна було перевіряти готовність страв або діставати їх, не побоюючись обпектися або упустити противень.


Функція подачі пари
Розкрий секрет ідеальної випічки з функцією додавання пари. Пара не дасть страві висохнути, забезпечить чудову хрустку скоринку зовні і збереже випічку напрочуд ніжною та повітряною всередині. Все дуже просто: налий потрібну кількість води та активуй режим нагріву «Гаряче повітря з парою». Використовуй цей режим для страв, які вимагають запікання, та отримуй соковитий результат з апетитною скоринкою щоразу.
Чистота без зусиль
Інноваційне покриття EcoClean береже твої зусилля та значно полегшує очищення духової шафи. Спеціальний шар керамічних мікрочастинок, нанесений на задню стінку камери духовки, активно розщеплює краплі жиру під час запікання та випікання. Покриття зберігає свої самоочисні характеристики протягом усього терміну служби приладу, позбавляючи тебе необхідності витрачати час і сили на стомлюючу чистку.

Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Незалежна |
| Об`єм | 71 л |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання | 0.94 кВт/год |
| Максимальна температура нагріву | 275 °C |
Управління |
|
| Тип управління |
Механічний Сенсорний |
| Регулятори | Зовнішні |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Автовідключення Гриль Захист від дітей Конвекція Підсвічування Таймер |
| Гриль | Електричний |
| Потужність гриля | 3600 Вт |
| Кількість програм | 10 |
| Програми | 3D-гаряче повітря Верхнє/нижнє нагрівання Гриль із конвекцією Гриль великої площі нагріву |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Каталітичне |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Внутрішнє покриття | Емальована сталь |
Додатково |
|
| Напруга | 220 - 240 В |
| Матеріал дверцят | Скло |
| Матеріал панелі управління | Скло |
| Додатково | Механізм плавного закривання дверцят Функція швидкого прогріву |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага в упаковці | 34.6 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація | Духовка Інструкція Гарантія |
Габарити |
|
| Висота, см | 59.5 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 54.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 67 x 68 x 64 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 x 56.8 x 55 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 32.5 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Очищення духовки | Функція Ecoclean |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 595 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 18 369,80 ₴











