
Вбудована поверхня газова ELEYUS KORSA 30 BG CF
6 020 ₴
5 019,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35286511
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS KORSA 30 BG CF
Елегантний дизайн, повсякденна практичність та максимально ефективне використання простору – ELEYUS KORSA 30 CF. Газова варильна поверхня типу «доміно» чудово підійде власникам smart-квартир або відмінно поєднається з електричними поверхнями на просторій кухні.
Витончене та витривале гартоване скло
Гартоване скло в руках справжніх майстрів нагрівається до високих температур, а згодом швидко й рівномірно охолоджується. Завдяки цьому ваша варильна поверхня залишається міцною, стійкою, легкою у догляді та красивою, що складає відмінне поєднання з кухонною робочою поверхнею.
Стійкі чавунні решітки витриманого дизайну
Лаконічний і витриманий дизайн окремих чавунних решіток підкреслює їх міцність, довговічність та стійкість до розміщення посуду. Очищувати решітки легко та зручно, мити їх можна навіть у посудомийній машині.
Сучасний ергономічний дизайн
Поверхня обладнана задньою швидкою (3 кВт) та передньою допоміжною (1 кВт) конфорками. Поворотні перемикачі вишуканого чорного кольору захищені від нагріву, оскільки швидка конфорка віддалена від фронтальної панелі керування.
Комфорт кожного дня
Натискаєте і повертаєте ручку керування однією рукою, а полум’я конфорки вже палахкотить. Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, швидко та ефективно запалює конфорки варильної поверхні.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Компактний розмір
Ширина варильної поверхні становить усього 30 см, тож вона гармонійно поміститься в компактній квартирі-студії, або чудово поєднається з електричними варильними поверхнями на великих кухнях.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Размер, см |
30 |
|
Вид поверхности |
Домино |
|
Материал поверхности |
Скло |
|
Материал решеток |
Чавун |
|
Количество решеток |
2 |
|
Управление |
Поворотні перемикачі |
|
Расположение панели управления |
Фронтальне, по центру |
|
Газ-контроль |
Да |
|
Электроподжиг |
Автоматический (в ручке) |
|
Количество конфорок |
2 |
|
Турбоконфорка |
Нет |
|
Диаметр и мощность конфорок |
Задня: потужність 3000 Вт, діаметр 100 мм; Передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм |
|
Тип используемого газа |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особенности |
Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина шнура: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
510 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
310 |
|
Розмір висота (В), мм |
56 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
490 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
285 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
50 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
600 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
340 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
155 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0,032 |
|
Вес Нетто, кг |
5,5 |
|
Вес Брутто, кг |
6,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 285 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 5 019,80 ₴











