
Пральна машина BEKO BM3WFU46245WB
16 440 ₴
13 439,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21754545
- +380 (95) 538-87-64
BEKO BM3WFU46245WB
Обробка білизни парою
Чи доводиться вам додатково обробляти плями на одязі, перш ніж прати його? Технологія SteamCure зробить це за вас: плями обдаються паром перед пранням, щоб пом’якшити бруд для його легкого та делікатного видалення. Крім того, обробка парою забезпечує більш гігієнічне очищення, а на фінальному етапі, зменшує утворення складок на речах, що значно полегшує їх прасування. Тепер ви матимете менше клопоту як до прання, так і після.
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.
Ідеальне видалення 24 типів плям
Забудьте про бабусині методи видалення плям із застосуванням столового оцту, лимонного соку та засобу для миття посуду. Усім цим засобам місце на кухні, а з плямами якнайкраще справиться пральна машина з програмою StainExpert. Кава, кетчуп, шоколад, засоби для макіяжу або кров – StainExpert позбавить вас від плям 24 різних типів, тож більше не потрібно обробляти їх чимось заздалегідь.
Ідеальна чистота лише за 28 хвилин
Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30°C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.
_result(2).jpg)
Характеристики
| Модель | BM3WFU46245WB |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Вузькі 32-47 см |
| Вид прання | Парою і водою |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Українська |
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Споживання електроенергії, кВт/рік | 153 |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль дисбалансу, Функція відкладеного старту, Функція очищення барабана |
| Технологія | AquaWave, StainExpert, SteamCure |
| Кількість програм | 15 |
| Основні програми | Швидке прання, Гігієнічна обробка парою, Ополіскування, Віджимання+слив, Ручне прання, Самоочищення, Видалення плям, Холодне прання |
| Програми за типом білизни | Сорочки, Синтетика, Змішана прання, Прання пухових виробів, Бавовна, Еко-бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60, 90, Холодна |
| Захист | Захист від дітей, Захист від переливу води |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Дисплей |
| Тип керування | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Максимальне завантаження, кг | 6 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при пранні, дБ | 56 |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 75 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1200 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 84,5х60х44,6 |
| Вага, кг | 56 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Вибір швидкості віджиму, Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 89x65x47 |
| Вага в упаковці, кг | 57 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 446 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перепадів напруги, З парою, Захист від дітей, Захист від протікання |
| Програми | Програма прання верхнього одягу, Прання з парою, Програма "Синтетика", Додаткове полоскання, Бульбашкове прання, Економічна програм, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
- Ціна: 13 439,80 ₴









.jpg)
_result.jpg)
