LG F2Y1HS5J
Розроблена для гармонійного поєднання
Додайте стильний відтінок кожному інтер’єру з нашою новою пральною машиною LG

Продуманий дизайн

Знімна верхня кришка
Оптимізована для обмеженого простору

6 Motion Direct Drive*
Оптимальний алгоритм прання

10 років додаткових гарантійних зобов'язань**
Якість та надійність гарантовані виробником

Гіпоалергенне прання
Позбудьтесь пилових кліщів парою***
*Сікс Моушн Дайрект Драйв
**Детальний перелік деталей, які підпадають під дію додаткового зобов’язання, вказано у гарантійному талоні або посібнику користувача
***Програма прання «Гіпоалергенне прання» схвалена Британським фондом по боротьбі з алергією (BAF), підтверджено видалення до 99.9% алергенів та кліщів домашнього пилу
Знімна верхня кришка
Розміщуйте пральну машину навіть у обмеженому просторі
Нова лінійка пральних машин LG ідеально підходить для вбудованого розміщення навіть в компактних приміщеннях завдяки наявності легкознімної верхньої кришки
*Зображення продукту у відео наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту
Витончений дизайн
Впишеться в інтер'єр вашої оселі
Виберіть пральну машину, яка відповідає вашому баченню дизайну інтер'єру
*Зображення продукту у відео наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту
6 Motion DirectDrive
Оптимальний алгоритм прання
Інверторний двигун з прямим приводом Inverter Direct Drive* цієї пральної машини може створювати шість різних рухів прання, забезпечуючи вашим тканинам належний догляд і надзвичайну чистоту
*Інвертер ДайректДрайв
**Зображення рухів барабана пральної машини наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту
Steam*
Позбудьтесь пилових кліщів на ваших речах
Завдяки обробці речей парою на програмі “Гіпоалергенне прання”, ви можете носити свій одяг з упевненістю, що пилові кліщі та бактерії було видалено
*Стім
**Програма прання «Гіпоалергенне прання» схвалена Британським фондом по боротьбі з алергією (BAF), підтверджено видалення до 99.9% алергенів та кліщів домашнього пилу
***Зображення барабана пральної машини наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту
Очищення барабана
Очищення зсередини
Підтримуйте чистоту пральної машини та гігієнічність прання

*Зображення барабана пральної машини наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту
Smart Diagnosis*
Зберігайте спокій і з легкістю виявляйте помилки
Smart Diagnosis дозволяє з легкістю виявити можливі несправності в роботі пральної машини. Щоб активувати Smart Diagnosis, потрібно встановити та використовувати програму LG ThinQ™** на вашому смартфоні.

*Смарт Даєґнозіз
**ЕлДжі СінК'ю
***Зображення на екрані смартфона наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного інтерфейсу програмного забезпечення.
Функції можуть відрізнятись залежно від ринку використання та версії встановленої програми та можуть змінюватись в майбутньому.
Десятиліття вашого спокою
Компанія LG окрім повної гарантії на продукт терміном 12 місяців зобов’язується безкоштовно надавати певний перелік деталей для подальшої заміни. Для пральних машин LG ці зобов’язання поширюються на окремі деталі інверторного двигуна з прямим приводом із системою Inverter Direct Drive*.

*Детальний перелік деталей, які підпадають під дію додаткового зобов’язання, вказано у гарантійному талоні або посібнику користувача.
Контроль перепаду напруги
Компанія LG дбає про комфорт та безпеку своїх споживачів. Спеціально розроблена система захисту від перепадів напруги дозволяє всій техніці LG працювати без перебоїв. З нею можна не хвилюватися, що техніка згорить від чергового відключення світла чи очевидних перепадів напруги у діапазоні від 174 до 400 Вольт.
Вольт

Отримайте досконаліший досвід від прання завдяки
елегантному та простому дизайну пральної машини

Вибір року 2018-2023
З великою вдячністю та задоволенням компанія LG в Україні вже шостий раз поспіль отримує почесне звання «Вибір року» в категорії «Пральні машини». Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так |
Функції
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від перепадів напруги |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 66 х 54 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 59 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 63 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Контроль балансу, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту, Захист від дітей, Контроль піноутворення, Дисплей, З дисплеєм, Захист від протікання, З парою |
| Споживання води | 43 л |
| Рівень шуму при пранні | 55 дБ |
| Енергоспоживання | 0.92 кВт*год/кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 24 960 ₴










