
Пральна машина PRIME Technics PWA631GB
4 750 ₴
3 849,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43128651
- +380 (95) 538-87-64
PRIME Technics PWA631GB
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва і можуть швидко реагувати на зміну переваг споживачів. Компромісна ціна продукції PRIME Technics — це результат того, що заводи-виробники надають більшого значення розвитку та поліпшенню виробничого процесу, а не маркетинговому просуванню.
Пральна машина напівавтомат PRIME Technics PWA 631 GB - це компактна та економічна модель, призначена для прання в умовах обмеженого простору, наприклад, для дач чи невеликих квартир. Вона має місткість 6 кг, що підходить для великих обсягів білизни.
Завдяки компактним розмірам та простоті в експлуатації, ця машина ідеально підходить для користувачів, яким не потрібні складні функції, але важлива економія простору та ресурсів.
Характеристики
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип керування |
|
Эфективність
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
Оснащення
| Помпа для відкачування води |
|
||
| Центрифуга |
|
||
| Таймер |
|
||
| Програми/Режими |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 1 |
| Особливості | Контроль балансу, Захист від перепадів напруги, Контроль піноутворення, З розбірним баком, Захист від протікання |
| Споживання води | 36.36 л |
| Рівень шуму при пранні | 48 дБ |
| Енергоспоживання | 0.57 кВт*год/кг |
- Ціна: 3 849,80 ₴











