WHIRLPOOL AWE 60410


AWE60410:

Максимальне завантаження: 6 кг.
Чудове рішення для невеликої сім'ї

Швидкість віджиму: 1000 об./хв.

Програма "Швидке прання — 15 хв."
Свіжа білизна ультрашвидко

LED індикація

Універсальний мотор — 5 років гарантії на мотор

Технологія 6th Sense
Розумна технологія для найкращих результатів і економії ресурсів.

Відкладений старт
Опція, яка цінує Ваш час

Джинси
Для улюбленого джинсового одягу

Вовна
З турботою про вовну і кашемір

Опція Швидко
Заощадження часу

Опція інтенсивного полоскання
З турботою про чутливу шкіру

Делікатні тканини
Ідеальний догляд за делікатним одягом

Технологія 6th Sense
Технологія, яка думає за Вас
Відкрийте для себе інновації та технології, які будуть вражати вас найкращими результатами щоразу і допоможуть заощадити до 50% електроенергії, води та часу. Просто помістіть речі в барабан і виберіть програму. Сенсори розумної технології 6TH SENSE автоматично визначать обсяг завантаженої білизни і підберуть оптимальну кількість ресурсів і тривалість циклу прання.

Улюблені штани
Програма, яка стане незамінною для прання джинсового одягу і допоможе зберегти його колір і зовнішній вигляд якомога довше.

Диспенсер для миючого засобу
Великі відсіки для легкого вимірювання рівня добавок
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробів без попереднього повідомлення. Візуальні (відео та фото) матеріали використовуються для демонстрації.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так | ||
| Програма "Інтенсивна'' | Так | ||
| Програма ''Постільна білизна'' | Так |
Функції
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
Системи безпеки
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 94 x 45 x 70 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 53 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 54 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.9 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Захист від протікання, Контроль піноутворення, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту, Контроль балансу, Захист від дітей |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Додаткове полоскання, Програма прання сорочок, Програма прання верхнього одягу, Програма прання джинсів, Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 59 дБ |
| Споживання води | 48 л |
- Ціна: 20 520 ₴





