Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel, 6.7", AMOLED, 50+12+48/10Мп, 1sim+eSIM, Google Tensor2
22 641 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95599
- +380 (95) 538-87-64
Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel
Процесор Google Tensor G2 для ще більшої потужності
Новий потужний процесор був спеціально розроблений для Pixel і використовує штучний інтелект Google, що робить Google Pixel 7 Pro ще швидше, ефективніше й безпечніше. Це дає вам безліч практичних функцій і таку високу якість фото та відео, як ніколи раніше, на жодному пристрої Pixel.
Збільшений термін експлуатації батареї
Кожен аспект Tensor G2 був розроблений для підвищення продуктивності та ефективності Pixel, щоб батарея працювала ще довше. Моделі машинного навчання Google працюють із меншим енергоспоживанням і затримкою завдяки Tensor G2. Цей чип робить Google Pixel швидшим і кориснішим, ніж будь-коли.
Інтелектуальна батарея може працювати понад 24 години
Інтелектуальна батарея Google Pixel 7 Pro забезпечує понад 24 години автономної роботи. Якщо ви активуєте режим екстремального енергоощадження відразу після заряджання.
Безпека в центрі уваги
Чип безпеки Titan M2 був протестований на відповідність міжнародному стандарту для чипів безпеки ідентифікаційних даних, SIM-карток і банківських карток. Google Tensor G2 захищає ваші програми. Google Tensor G2 і чип безпеки Titan M2 у Google Pixel пропонують кілька рівнів безпеки для кращого захисту вашої особистої інформації.
Професійні фотографії
Чи то пейзаж, чи сніжинка — потужна система з трьома камерами зробить ваші фото та відео драматичними та багатими на деталі. Удосконалені процесори оброблення зображень Tensor G2 і передові технології обчислювальної фотографії Google працюють разом, щоб поліпшити якість світлин і швидкість оброблення камери
Відео як у кіно
Надзвичайно докладні відеоролики можливі з Tensor G2. Завдяки новим можливостям оброблення зображень якість відео завжди чудова — чи то на вашому Pixel, чи то на великому екрані телевізора. Коли ви записуєте відео з функцією Cinematic Blur, Tensor G2 обробляє ефекти в режимі реального часу. Купити Google Pixel 7 Pro 12/128 GB Hazel Європейська версія Ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM+e-SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 3120x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 512 ppi |
| Тип екрана | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
| Додатково | HDR10+ |
Процесор |
|
| Процесор | Google Tensor G2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.85 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G710 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 12 Мп + 48 Мп |
| Діафрагма | f/1.85 + f/2.2 + f/3.5 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10.8 Мп f/2.2 |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 13 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Galileo QZSS BDS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик навколишнього кольору Датчик освітлення Компас Сканер відбитка пальців під екраном |
| Колір | Сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast charging 30W USB Power Delivery 3.0 |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.9 x 76.6 x 8.9 мм |
| Вага, г | 212 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | США |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Модель телефону | Google Pixel 7 Pro |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 512 |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Google Tensor G2 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2800 МГц |
- Ціна: 22 641 ₴


