
Смартфон Realme 12 4G 8/256GB Pioneer Green, NFC, 50+2/16Мп, Qualcomm Snapdragon 685, 6.67" AMOLED, 5000mAh
10 421 ₴
8 420,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120112
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Realme 12 8/256GB Pioneer Green
Висока продуктивність із чипсетом Snapdragon
Смартфон Realme 12 4G обладнаний найкращим у своєму класі чипсетом Snapdragon 685, який у поєднанні з потужними програмними оптимізаціями виводить продуктивність на новий рівень. Цей процесор забезпечує швидке оброблення даних і плавну багатозадачність, що робить кожне завдання ефективнішим і продуктивнішим. Завдяки цьому, ви зможете насолоджуватися безперебійною роботою застосунків та ігор.
.jpg)
Ефективна система охолодження VC Cooling System
Realme 12 4G обладнаний системою охолодження VC Cooling System площею 4392 мм2, яка охоплює основні джерела тепла на материнській платі. Ця система неабияк підвищує ефективність розсіювання тепла, що покращує ігровий процес, забезпечуючи прохолодність пристрою навіть під час тривалих ігрових сесій. Ви зможете насолоджуватися іграми без перегрівання та падіння продуктивності.
.jpg)
Яскравий і плавний AMOLED дисплей
Смартфон обладнаний 6,67-дюймовим AMOLED дисплеєм із роздільною здатністю 2400*1080 і частотою оновлення 120 Гц. Цей екран забезпечує надшвидке прокручування, яскраві кольори та високу чіткість зображення. Незалежно від того, дивитеся ви відео, граєте в ігри або переглядаєте вебсторінки, екран Realme 12 4G дарує приголомшливий візуальний досвід.
.jpg)
Функція Rainwater Smart Touch
Realme 12 4G має унікальну функцію Rainwater Smart Touch, яка забезпечує надійну взаємодію з екраном навіть під дощем. Незалежно від того, чи використовуєте ви телефон після миття рук, чи у вас сповивачі долоні після тренування, ви однаково отримаєте точний відгук на ваші торкання. Ця функція робить пристрій зручним для використання в будь-яких погодних умовах.
.jpg)
Швидке заряджання та потужний акумулятор
Смартфон Realme 12 4G підтримує швидке заряджання, даючи змогу зарядитися від 1% до 50% лише за 19 хвилин. Потужний акумулятор ємністю 5000 мА·год забезпечує тривалий час роботи на одному заряді, що гарантує вам повний день активного використання без потреби частого заряджання. Це дає вам більше часу для роботи та розваг.
.jpg)
Покращена камера для чітких знімків
Realme 12 4G обладнаний просунутою камерою, яка дає змогу зафіксувати ваші моменти чіткіше та яскравіше. Обладнання для камери забезпечує високу якість фотографій, роблячи ваші найкращі моменти такими, якими вони мають бути. Ви зможете створювати гарні знімки без особливих зусиль, завдяки поліпшеним параметрам камери й унікальним фільтрам.
.jpg)
Кінематографічні ефекти з настроюванням боке
Смартфон Realme 12 4G пропонує кінематографічне настроювання боке з унікальною градацією кольору. Три точно налаштовані фільтри дають змогу привносити найкращий тон, стиль і колір у ваші фотографії. Ця функція робить знімки виразнішими та професійнішими, надаючи вашим фотографіям неповторний шарм і стиль.
.jpg)
Надлегкий і надтонкий дизайн
За товщини всього 7,92 мм і ваги 187 г, Realme 12 4G чудово лежить у руці та зручний для використання однією рукою. Незалежно від того, використовуєте ви його впродовж тривалих телефонних сеансів або просто тримайте його в кишені, тонкий і легкий корпус забезпечує комфорт і стиль. Цей смартфон поєднує в собі високу продуктивність і елегантний дизайн, роблячи його ідеальним вибором для повсякденного використання.
.jpg)
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | WAP, LTE, EDGE, GPRS |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 8 420,80 ₴










