
Витяжка BOSCH DWF65AJ20T
16 830 ₴
13 829,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86523532
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH DWF65AJ20T

Основні переваги та особливості моделі DWF65AJ20T:
Сенсорна панель керування.
Енергозбережне яскраве освітлення варильної поверхні.
Металевий фільтр від жиру: чисте повітря і простий догляд.


Сенсорна панель керування
Сенсорне керування робить користування витяжкою ще зручнішим, а також доповнює чистий та охайний вигляд кухні. Крім того, панель без випуклих кнопок легше мити. Перемикати ступені потужності можна легким дотиком до панелі.

Енергозбережне яскраве освітлення варильної поверхні
Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби: кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди забезпечують чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі та споживають набагато менше електроенергії, ніж звичайні галогенні лампи.


Металевий фільтр від жиру: чисте повітря і простий догляд
Витяжка має металевий фільтр для уловлювання жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб він працював з максимальною ефективністю, необхідно його очищувати приблизно раз на один–два місяці вручну або в посудомийній машині.



Характеристики
|
|
- Похила
- 59 см
- Білий
- Металевий
- Металевий жирозбиральний фільтр, придатний для миття у посудомийній машині
- 649 м³/год
- 85-119/96.5-119 см
- Пристінний
- 30.8
- 120/150 мм
- 70 дБ
- Сенсорне
- Скло
- Відведення повітря/рециркуляція
- Європейський
- 54 x 74 x 104 см
- 14.986 кг
- 16.8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 649 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 590 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.986 кг |
| Глибина | 308 мм |
| Максимальна висота | 1190 мм |
| Мінімальна висота | 850 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Таймер | Так |
| Фільтр | вугільний, жировій |
- Ціна: 13 829,80 ₴











