
Витяжка BOSCH DWK64PJ60T
12 700 ₴
10 699,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41238322
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH DWK64PJ60T
Чиста свіжа атмосфера на кухні
Витончена похила витяжка Bosch DWK64PJ60T, що має високу продуктивність 400 м3/год, оснащена сенсорним керуванням та м'яким LED підсвічуванням, стане справжньою прикрасою твоєї кухні. Завдяки лаконічному дизайну та скляній поверхні класичного чорного кольору вона ідеально впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Низький рівень шуму до 69 дБ робить роботу витяжки по-справжньому комфортною та приємною.


М'яке підсвічування
Вбудоване LED освітлення, представлене двома лампами, створює затишну атмосферу на кухні і служить додатковим джерелом кристально чистого і яскравого світла. LED підсвічування відрізняється підвищеною енергоефективністю та довговічністю, ніж у звичайних ламп розжарювання, адже термін служби світлодіодних ламп обчислюється тисячами годин роботи, при цьому вони споживають до кількох разів менше електроенергії.
Управління на кінчиках пальців
Достатньо просто торкнутися сенсора на панелі керування TouchControl, щоб увімкнути витяжку. Інтуїтивна сенсорна панель керування дозволяє перемикати режими роботи або вмикати/вимикати підсвічування за допомогою легких натискань. 3 швидкості роботи двигуна розраховані на максимально ефективне очищення повітря при різних рівнях забруднення: чим вищий ступінь забруднення - тим потужніше очищення.


Багатошаровий фільтр, що миється
Металевий жировий фільтр, що складається з декількох шарів з асинхронним плетінням, більш ефективно захищає двигун від жиру та кіптяви, продовжуючи термін служби витяжки. Періодичне очищення фільтра за допомогою побутових миючих засобів або у посудомийній машині відновлює його фільтруючі властивості і дозволяє використовувати один фільтр протягом усього терміну експлуатації витяжки.
Характеристики
Основні |
|
| Тип витяжки | Похила |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип управління | Сенсор |
| Режим роботи | Відведення і рециркуляція |
Габарити |
|
| Ширина, см | 60 см |
Освітлення |
|
| Тип освітлення | Світлодіодна лампа |
| Кількість ламп / точок освітлення | 2 |
| Регулювання яскравості освітлення | Немає |
| Фокусування освітлення | Немає |
Дизайн |
|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло |
Технічні характеристики |
|
| Продуктивність | 593 м³/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму, дб | 67 дБ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 400 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.7 кг |
| Глибина | 340 мм |
| Максимальна висота | 1115 мм |
| Мінімальна висота | 575 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
- Ціна: 10 699,80 ₴





