
Витяжка ELEYUS NAVIS 700 LED 52 BL
6 410 ₴
5 409,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66778899
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS NAVIS 700 LED 52 BL
Тепер дим, пара та неприємні запахи не надокучатимуть вам
Все це завдяки вбудованій кухонній витяжці ELEYUS NAVIS 700 LED 52 BL. Турбіна продуктивністю 700 м3/год швидко та ефективно очистить приміщення кухні 18 м2 від неприємних запахів та випарів.
Гармонійний дизайн та економія місця
Витяжка виготовлена з гартованого скла чорного кольору. Кухонна витяжка ELEYUS NAVIS повністю вбудовується в кухонну шафку, що економить простір вашої кухні та гармонійно доповнює загальну візуальну картинку інтер’єру.
Сенсорне керування
Налаштування функцій, вибір швидкості очищення повітря, ввімкнення LED-підсвітки та налаштування таймера легко виконується дотиком до сенсорної панелі, або ж є можливість керувати на відстані пультом дистанційного управління.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим відводу повітря або рециркуляції
Під’єднуйте витяжку так, як зручно вам. Кухонна витяжка ELEYUS NAVIS працює і в режимі під’єднання до вентиляційної шахти, і в режимі рециркуляції. Для режиму рециркуляції витяжку потрібно обладнати двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 та вивести повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
Тип |
Вбудована |
|
Розмір, см |
52 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
700 |
|
Управління |
Сенсор |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Скло |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2x3 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E14 |
|
Пульт |
Так |
|
Рівень шуму (дБ) |
49-63 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
106 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
295 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
520 |
|
Розмір висота (В), мм |
182 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
330 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
250 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.051 |
|
Вага Нетто, кг |
5,6 |
|
Вага Брутто, кг |
7,3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 6 Вт |
| Споживана потужність | 106 Вт |
- Ціна: 5 409,80 ₴









