ELEYUS NAVIS 800 LED 52 BL
Тепер дим, пара та неприємні запахи не надокучатимуть вам
Все це завдяки вбудованій кухонній витяжці ELEYUS NAVIS 800 LED 52 BL. Турбіна продуктивністю 800 м3/год швидко та ефективно очистить приміщення кухні 19 м2 від неприємних запахів та випарів.
Гармонійний дизайн та економія місця
Витяжка виготовлена з гартованого скла чорного кольору. Кухонна витяжка ELEYUS NAVIS повністю вбудовується в кухонну шафку, що економить простір вашої кухні та гармонійно доповнює загальну візуальну картинку інтер’єру.
Сенсорне керування
Налаштування функцій, вибір швидкості очищення повітря, ввімкнення LED-підсвітки та налаштування таймера легко виконується дотиком до сенсорної панелі, або ж є можливість керувати на відстані пультом дистанційного управління.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим відводу повітря або рециркуляції
Під’єднуйте витяжку так, як зручно вам. Кухонна витяжка ELEYUS NAVIS працює і в режимі під’єднання до вентиляційної шахти, і в режимі рециркуляції. Для режиму рециркуляції витяжку потрібно обладнати двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E1575 та вивести повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
Тип |
Вбудована |
|
Размер, см |
52 |
|
Производительность турбины ( м³/час): |
800 |
|
Управление |
Сенсор |
|
К-во скоростей |
3 |
|
Матеріал декору |
Скло |
|
Тип освещения |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2x3 |
|
Диаметр воздуховода, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фильтр |
Алюмінієвий |
|
Совместимая модель угольного фильтра |
FW-E1575 |
|
Пульт дистанционного управления |
Да |
|
Уровень шума (дБ) |
49-63 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
111 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
295 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
520 |
|
Розмір висота (В), мм |
245 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
325 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
325 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.059 |
|
Вес Нетто, кг |
7,1 |
|
Вес Брутто, кг |
8,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 800 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 6 Вт |
| Споживана потужність | 106 Вт |
- Ціна: 6 720 ₴










