
Витяжка ELEYUS URBAN 1200 LED 52 WH
7 750 ₴
6 249,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42185655
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS URBAN 1200 LED 52 WH
Кухня без зайвого диму, пари і запахів
Продуктивна турбіна потужністю 1200 м³/год легко та ефективно впорається з усім зайвим у просторій кухні площею до 25 м². Периметральний тип втягування забирає повітря з усіх боків, щоб зайві аромати не залишалися в приміщення. Повітря буде свіжим, як весняний цвіт!
Компактний розмір, стильний дизайн
Витяжка повністю вбудовується в звичайну кухонну шафку шириною 60 см. Корпус виготовлений зі сталі, покритої високоякісною порошковою фарбою, стійкою до зовнішніх впливів. Лаконічний дизайн витяжки гармонійно поєднується з кухнею і в стилі мінімалізм, хай-тек чи модерн.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW–E15100 та виведіть повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
Тип |
Вбудована |
|
Розмір, см |
52 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
1200 |
|
Управління |
Механіка |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Метал |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
1x2,5 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E15100 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Ні |
|
Рівень шуму (дБ) |
65,0-67,0 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
223 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
280 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
520 |
|
Розмір висота (В), мм |
255 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
330 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
330 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.061 |
|
Вага Нетто, кг |
6 |
|
Вага Брутто, кг |
7.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 223 Вт |
- Ціна: 6 249,80 ₴










