BOSCH DLN 56AC50


Непомітна інтеграція: майже невидима, але відчутно ефективна
Наша навісна витяжка створена для того, щоб гармонійно поєднуватися з дизайном вашої кухні. Вона спроєктована для повного вбудовування у навісну шафу, тому буде майже непомітною, водночас вражатиме своєю потужністю.

Інтенсивний режим із автоматичним вимкненням
Продуктивність цієї витяжки на третьому рівні потужності становить 570 м³/год, а в режимі посиленого відведення повітря – 645 м³/год – ідеально для усунення сильних запахів і кухонних випарів під час інтенсивного готування. І можна не пам’ятати про те, що режим потрібно вимкнути, – за 6 хвилин прилад автоматично перемикається на найнижчий рівень потужності. Інтенсивний режим можна увімкнути безпосередньо у вимкненому стані. За 6 хвилин прилад знову вимкнеться.


Металевий фільтр від жиру: чисте повітря і простий догляд
Витяжка має металевий фільтр для уловлювання жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб він працював із максимальною ефективністю, необхідно його очищувати приблизно раз на один–два місяці вручну або в посудомийній машині.

Енергозбережне яскраве освітлення варильної поверхні
Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби: кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди забезпечують чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі та споживають набагато менше електроенергії, ніж звичайні галогенні лампи.



Характеристики
|
|
| Тип витяжки |
|
||
| Вид |
|
||
| Тип кріплення |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Матеріал |
|
||
| Ширина |
|
||
| Продуктивність |
|
||
| Стандарт продуктивності |
|
||
| Режим роботи |
|
||
| Тип керування |
|
||
| Кількість швидкостей |
|
||
| Кількість моторів |
|
||
| Рівень шуму |
|
||
| Діаметр вихідного отвору, (мм) |
|
Освітлення
| Освітлення |
|
||
| Кількість ламп освітлення |
|
Габарити і комплектація
| Габарити (ВхШхГ) | 34,5 x 52 x 28,2 см | ||
| Вага | 10,1 кг | ||
| Комплектація |
|
||
| Жировий фільтр |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 645 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Таймер | Так |
| Фільтр | вугільний, жировій |
- Ціна: 22 090 ₴











