-20%

Витяжка GRIFON GR SL MOD 2013 60 WH
7 660 ₴
6 159,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96712311
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GRIFON GR SL MOD 2013 60 WH
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я.
Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України.
ВИРОБНИЦТВО
Виробництво ми обираємо за такими критеріями:
- висока культура виробництва - використання передових технологій;
- лідируючі позиції серед заводів-виробників;
- контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції;
- надійність та лояльність до партнерів;
- гарантійний супровід.
Стильна футуристична витяжка похила GR SL MOD 2013 60 WH білого кольору шириною 60 см. Сенсорні кнопки та пульт дистанційного керування для зручності керування. Має чіткі контури, три рівні керування швидкістю для різних потреб за допомогою сенсорних кнопок, якісний алюмінієвий фільтр, що затримує жир і бруд та підсвітку LED. Потужність двигуна дає змогу очистити повітря кімнати розміром 15-20 кв метрів.
Характеристики
| Оснащення | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Пульт управління | є |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр отвору повітроводу | немає даних |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Інтенсивний режим (турбо) | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність | 1200 куб. м/год |
| Режими роботи | відведення |
| Тип керування | сенсорне |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Вид | похила |
| Монтаж | |
| Тип монтажу | на стіну |
| Особливості | |
| Дисплей | без дисплея |
| Таймер | без таймера |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 760-1160 х 550 мм |
| Колір | білий |
| Вага | 13 кг |
| Діаметр вихідного отвору | немає даних |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Комплектація | |
| Комплект монтажний | є |
| Зворотній клапан | немає |
| Освітлення | |
| Потужність ламп | 1х2 Вт |
| Тип освітлення | LED-лампа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 159,80 ₴











