
Кавомашина Siemens EQ.500 classic TP503R04
27 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42186521
- +380 (95) 538-87-64
Siemens EQ.500 classic TP503R04
Один дотик для приготування бездоганної кави
Інноваційний кольоровий дисплей забезпечує просте керування одним дотиком. За допомогою центрального перемикача Ви можете вибрати бажаний тип напою, а потім, перейшовши в праву сторону панелі управління, кількість та міцність напою.
Ідеальна чистота блоку заварювання
Відмінну гігієну всередині приладу забезпечує знімний блок заварювання, який легко можна помити під проточною водою від залишків кави та олійних речовин.
Ідеальна робота приладу для ідеального смаку – система iAroma
Завдяки унікальній системі iAroma, кавомашини Siemens завжди готують напої найвищої якості. Взаємодія між довговічним керамічним млином, проточним нагрівачем, водяним насосом та високотехнологічним заварювальним блоком створює технічну досконалість від зерна до чашки кави.
Функція "one touch function" - простий і швидкий шлях до досконалого смаку кави
Будь то кава з молоком, капучино або латте-маккіато - завдяки повністю автоматичним кавомашинам Siemens Ви отримуєте досконалий смак кави одним натисканням кнопки. І найкраще: для приготування всіх кавових напоїв Вам не потрібно переставляти склянку. Залежно від вибраного кавового напою, система автоматично вибирає співвідношення гарячого молока, молочної пінки та кави. Функція "one touch function" - простий і швидкий шлях до досконалого смаку кави.
Гігієна та комфорт гарантовані
Для очищення блоку заварювання просто зніміть його і промийте під проточною водою. Це забезпечить максимальне збереження смаку кави та продовжить термін експлуатації кавомашини.
Для приготування екстра міцної кави: функція aroma Double Shot
Для приготування екстра міцної кави: функція aroma Double ShotПриготування екстраміцної кави з неперевершеним смаком завдяки інноваційній функції aromaDouble Shot подвійний помел кави, та подвійне заварювання. Цей повністю автоматизований процес гарантує, що Ваша кава не буде гіркого присмаку, оскільки через систему заварювання проходить менше води ф, відповідно, вивільняється менше гірких речовин.
Делікатний помел - керамічний млин ceramDrive
Преміум-млин із низьким рівнем шуму з високоякісної кераміки, яка має здатність герметизувати ароматичні речовини. І оскільки кераміка, на противагу сталевим млинам, майже не зношується, Ви гарантовано довше насолоджуватиметеся високою якістю смаку еспресо.
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Інші функції і особливості | Регульована висота дозатора / підставки, Індикатор рівня води, Дисплей, Індикатор роботи , Протикрапельна система, Подача пари, Капучинатор, Автовимкнення |
| Об`єм | 1.7 л |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Комбінована |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 452 мм |
| Глибина | 373 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 270 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
- Ціна: 27 840 ₴





