BOSCH BFL623MC3
Готуйте легко та смачно!
А ви знаєте, що мікрохвильові печі здатні не лише розігрівати чи розморожувати їжу? Так, мікрохвильова піч може приготувати деякі страви! Приготуйте сніданок або вечерю легко та невимушено – у мікрохвильовій печі Bosch.
AutoPilot 7: сім автоматичних програм
За допомогою AutoPilot 7 можна готувати запрограмовані страви. Помістивши блюдо в пристрій, встановіть одну з 7 програм. Потім встановіть вагу страви та натисніть "Start". AutoPilot бере на себе приготування та визначає режим, температуру та час приготування. Він навіть вимикає програму ближче до кінця часу приготування. Використовуйте кришку під час приготування, щоб залишити внутрішню камеру чистою.
Швидкий старт: простий початок
Швидкий старт дозволяє моментально розпочати розігрів страви, буквально одним натисканням кнопки. Мікрохвильова піч працюватиме з максимальною потужністю протягом 30 секунд - і не потрібно налаштовувати додаткові параметри. Смачного!
Кнопка «Улюблене»
У вас є улюблений режим підігріву їжі? Чи ви часто готуєте або розігріваєте однакові страви? Завдяки кнопці "Улюблене" ви можете зберегти вибрані параметри - і вам більше ніколи не доведеться витрачати час на налаштування. Просто виберіть та збережіть потрібну потужність та час. Натисніть кнопку із зірочкою - і страва скоро буде готова.
Характеристики
| Тип НВЧ |
|
||
| Об'єм камери |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Вихідна потужність мікрохвиль |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Рівнів потужності |
|
||
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
Особливості
| Режими |
|
||
| Количество специальных режимов |
|
||
| Додаткові особливості |
|
Фізичні характеристики
| Відкривання дверцят |
|
||
| Напрямок відкриття |
|
||
| Діаметр піддону |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 38,2 x 59,5 x 33,5 см | ||
| Габарити вбудовування (ВхШхГ) | 36,2 - 36,5 x 56 - 56,8 x 32 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 x 41 x 67 см | ||
| Вага | 13 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 15,7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 365 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 320 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Електричність |
| Глибина | 29.9 |
| Матеріал топки | Неіржавка сталь |
| Призначення печі | Господарсько-побутова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 870 ₴








