
Плита комбінована FIESTA C 6403 SADVcG-BL, 50л, газ+електро
12 216 ₴
10 215,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26977779
- +380 (95) 538-87-64
FIESTA C 6403 SADVcG-BL
Плити C 6403 SADVсG-BL комбінованого типу мають механічний тип керування. Варильна панель оснащена 4 газовими конфорками. Матеріалом основи поверхні використана емаль із жаростійкими властивостями, легка у прибиранні. Грати виготовлені з чавуну, міцні, не деформуються протягом усього терміну експлуатації під впливом посуду різної ваги.
Заходи безпеки
Займання зон нагріву здійснюється автоматичним способом через електрозапалювання. Щоб запобігти витоку газу, вмонтовано функцію газ-контролю конфорок. Якщо на зону нагрівання википить суп і полум'я гасне, спеціальний механізм із датчиком одразу відключає подачу блакитного палива. Дверцята в духовці складається з 2 вогнетривких стекол, що забезпечують герметичність камери.
Естетика
Стильний дизайн сталевого корпусу підкреслюється чорним матовим кольором, що надає вишуканості плиті. Естетичності до зовнішнього вигляду додає скляна кришка. Конструкцією плити передбачено, щоб при закритій кришці утворювалася додаткова робоча поверхня.
Характеристики духовки
У духовці налаштовуються 3 режими нагріву — верхній, нижній або обидва елементи одночасно. Температурний режим у духовці можна налаштувати до 2400 С. Визначити, коли камера шафи прогрілася до заданої температури, індикація нагрівання допомагає. Конвекція в духовці сприяє рівномірному розігріванню усередині шафи.
Корисні можливості
Щоб оперативно та інтенсивно підігріти їжу, плита має турбоконфорку. У нижній частині плити розташований висувний ящик із відкидною кришкою. Оснащена техніка емальованими піддонами та регульованими ніжками, щоб коригувати висоту плити.
Характеристики
Тип: Комбіновані (газ+електро)
Газ-контроль: Поверхні+Духовки
Ящик для посуду: Відкидний
Тип нагрівальних елементів: Газові
Електрозапалювання поверхні: У ручці
Матеріал грат поверхні: Емальована сталь
Кришка варильної поверхні: Скляна
Потужність та тип конфорок:
Права передня: потужністю 900 Вт
Ліва передня: потужністю 2500 Вт
Права задня: потужністю 1700 Вт
Ліва задня: потужністю 1700 Вт
Тип духовки: Електрична
Об'єм духовки: 50 л
Електрозапалювання в духовці: У ручці
Функції духовки:
З індикатором нагрівання
З підсвічуванням
Гриль: Без грилю
Кількість стекол у дверцятах духовки: 2
Тип напрямних: Рельєфні
Кількість рівнів напрямних: 3
Габарити (ВхШхГ): 60 х 60 х 85 см
Вага: 40 кг
Висувна скринька з відкидним клапаном
Регульовані ніжки
WOK - конфорка
Емальовані піддони
Колір: чорний
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiesta |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | електричний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Ні |
| Об'єм духової шафи | 50 л |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Електропідпал | Так |
- Ціна: 10 215,80 ₴






