BOSCH BGBS 2LB1

Пилосос з мішком Bosch Серія | 2 BGBS2LB1

Потужність 600 Вт
Мікрофільтр, що можна мити
Мотор HiSpin з аеродинамічними лопастями та ідеально відкаліброваним потоком повітря для високих результатів збору пилу

Зручний та ергономічний

Зручний та ергономічний

Екологічність

Великий об'єм мішка для пилу

Щітка підлога/килим

Насадка 2в1: насадка для оббивки та щілинна насадка
Пилозбірники, які підходять

Пилозбірник для пилососа Type GALL BBZ16GALL

Характеристики
| Вид прибирання |
|
||
| Тип пилозбірника |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Випускний фільтр |
|
||
| Об'єм пилозбірника |
|
||
| Рівень шуму, дБ |
|
||
| Тип трубки |
|
||
| Вертикальне паркування |
|
||
| Особливості |
|
Насадки
| Тип основної щітки |
|
Особливості
| Радіус прибирання |
|
Живлення
| Тип живлення |
|
Фізичні характеристики
| Комплектація |
|
||
| Гарантійний термін |
|
||
| Країна виробництва |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 237 х 290 х 367 мм | ||
| Вага | 4,2 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 5,3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 237 мм |
| Глибина | 367 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Автоматичне намотування шнура |
| Режими руху | хаотично, назад-вперед, по спіралі, уздовж стін, загзагом, автоматично |
| Рівень шуму | 69 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴










