
Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra Duos SM-G988FD 12/256 GB Black, 2sim, 108+48+12/40Мп, 6.9", Exynos 990
22 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-G988B/DS
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Samsung Galaxy S20 Ultra Duos 256GB
Унікальні можливості для створення фотографій і знімання відео | Стандарт зв'язку 5G | Інтелектуальний акумулятор 5000 мА·год | До 1.5 ТБ пам'яті для зберігання інформації | Безмежний екран 6.9” Quad HD+

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХОД ДО МОБІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ
Samsung Galaxy S20 Ultra Duos надає небачені досі можливості для створення фотошедеврів. Система камер зі штучним інтелектом дає змогу заглянути за горизонт і розглянути навколишню красу до найдрібніших подробиць.


БЕСКОМПРОМИССНОЕ
РОЗРЕШЕННЯ 108 МП
Основна ширококутна камера Samsung Galaxy S20 Ultra Duos відкрила нову еру мобільної фотографії. Роздільна здатність 108 МП — це мільйони пікселів, які створюють колосальні можливості для отримання недосяжно чітких і деталізованих фото.
100-КРАТНЕ ПРИБлиЖЕННЯ
Інноваційна функція збільшення, що ґрунтується на штучному інтелекті, забезпечує неймовірну чіткість і найвищу роздільну здатність світлини навіть за 100-кратного наближення об'єкта знімання. Ви зможете наблизити та сфотографувати те, що не здатні побачити неозброєним оком.


ЩЕ БІЛЬШЕ СВІТЛА
НА ТОЧНИХ ФОТО
Щоб отримати ідеальний нічний кадр, камера робить одночасно кілька знімків, штучний інтелект об'єднує їх, прибирає фонові шуми, використовує розмиття фону, щоб у результаті отримати приголомшливо яскраве та чітке нічне фото.
УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО 8К
Жоден смартфон у світі не здатний на таке — знімати відео в революційній роздільній здатності 8К. Це вчетверо краще, ніж формат UHD і в 16 разів краще формату FHD. Відзнятий на мобільному телефоні відео можна передавати на екран великого телевізора, щоб гідно оцінити неперевершену якість 8К.

КОДР ВІДЕО ЯК ВІДДІЛЬНЕ ФОТІ
Відзнятий у форматі 8К відео розділяється на окремі кадри, які перетворюються на світлини в роздільній здатності 33 Мп. Тепер можна не боятися пропустити яскраві моменти, ви завжди зможете знайти та зберегти ідеальний кадр.

КИНЕМАТОГРАФІЧНИЙ ЕКРАН У ВАШІЙ РУЦІ
На безмежному 6.9" Infinity-O екрані з крихітним отвором для камери зображення має чіткий та реалістичний вигляд, як у кінотеатрі. Частота 120 Гц і сертифікований HDR10+ забезпечують неймовірні враження від ігор і відео.

ВЫСОКАЯ СТЕПЕНЬ ЗАЩИТЫ
Samsung Galaxy S20 Ultra Duos захищений за стандартом IP68. Смартфон витримує до 30 хвилин занурення у воду на глибину до 1.5 метра.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА БАТАРЕЯ.
УНІВЕРСАЛЬНА ШВИДКЕ ПІДЗАРЯДЖАННЯ
Батарея 5000 мА·год аналізує особливості використання телефона, щоб оптимізувати витрати заряду та продовжити час автономної роботи. Ви зможете користуватися Galaxy S20 Ultra весь день без обмежень. Лише кілька хвилин дротового заряджання — і смартфон годинника пропрацює в стандартному режимі. Функція FAST WIRELESS CHARGING 2.0 дає змогу заряджати смартфон бездротовим способом. Діліться зарядом із друзями, заряджайте інші пристрої завдяки підтримці функції WIRELESS POWERSHARE.

НЕГРАЩІ МОЖЛИВОСТІ
Вбудована пам'ять плюс можливість використання microSD-карти забезпечують до 1.5 ТБ місця для зберігання інформації, а це до 500 фільмів або понад 500 000 фото. Сервіс Music Share дає змогу під'єднуватися до телефона друга та користуватися потужністю динаміків, до яких він під'єднаний, щоб відтворювати улюблені хіти. Функція QUICK SHARE дасть можливість поділитися контентом із 5 контактами з вашого списку одночасно без з'єднання з іншими пристроями.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | e-SIM, Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) 4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) 4G TDD LTE: B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) 5G FDD Sub6: N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N28(700) 5G TDD Sub6: N40(2300), N77(3700), N78(3500) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 511 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Exynos 990 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2.73 ГГц + 2.5 ГГц + 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 12 Мп + 48 Мп + VGA |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/3.5+ f/1.0 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 40 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер обличчя, Сканер відбитка пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast battery charging 45W |
| Час роботи в режимі розмови | До 25 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 166.9 x 76 x 8.8 мм |
| Вага, г | 220 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S20 Ultra |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 40 Мп |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Барометр, Гіроскоп, Ліхтарик, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер особи, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 990 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2730 МГц |
- Ціна: 22 880 ₴








